Справа № 4- 71/08
ПОСТАНОВА
04.01.2008 року м. Київ
Суддя Печерського районного суду м. Києва Підпалий В.В. розглянувши скаргу директора ПП «Свічколап Трейдінг» ОСОБА_1 на відмову прокуратури в порушенні кримінальної справи,
в с т а н о в и в :
В провадження Печерського районного суду м. Києва надійшла скарга скаргу директора ПП «Свічколап Трейдінг» ОСОБА_1 на відмову прокуратури в порушенні кримінальної справи.
Як вбачається з матеріалів скарги, а саме з листа прокуратури м. Києва від 19.12.2007 року на адресу ОСОБА_1, то рішення про відмову в порушенні кримінальної справи на підставі ст. 6 п. 2 КПК України було прийнято прокуратурою Оболонського району м. Києва
Згідно ст. 236-1 КПК України скарга на постанову органу дізнання, слідчого, прокурора про відмову в порушенні кримінальної справи подається особою, інтересів якої вона стосується, або її представником до районного (міського) суду за місцерозташуванням органу або роботи посадової особи, яка винесла постанову, протягом семи днів з дня отримання копії постанови чи повідомлення прокурора про відмову в скасуванні постанови.
Між тим, місцерозташуванням органу, який прийняв рішення про відмову в порушенні кримінальної справи є Оболонський район м. Києва.
За таких обставин, скаргу директора ПП «Свічколап Трейдінг» ОСОБА_1 на відмову прокуратури в порушенні кримінальної справи, є предметом розгляду Оболонського районного суду м. Києва.
Керуючись ст.ст. 36,41, 236-1 КПК України, -
п о с т а н о в и в :
скаргу директора ПП «Свічколап Трейдінг» ОСОБА_1 на відмову прокуратури в порушенні кримінальної справи направити до Оболонського районного суду м. Києва за підсудністю.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя В.В. Підпалий