Справа №2-1376-1/07
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
4 травня 2007 року м. Київ
Святошинський районний суд м. Києва
в складі: головуючого судді Кирилюк Г.М.
при секретарі Обухівському О.В.
з участю позивачки ОСОБА_1
третьої особи ОСОБА_3
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Києві справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, треті особи: ОСОБА_3, Святошинська районна в м. Києві державна адміністрація про визнання особи такою, що втратила право на користування житловим приміщенням ,-
встановив:
В березні 2007 р. позивачка ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до відповідача ОСОБА_2, в якому просить визнати останнього таким, що втратив право на користування квартирою АДРЕСА_1.
Посилається на ті підстави, що відповідача було зареєстровано за вищевказаною адресою в 1998 році. З дня реєстрації відповідач жодного дня не проживав за місцем реєстрації, оскільки проживає зі своєю співмешканкою в приватному будинку за іншою адресою.
Оскільки відповідач з 1998 року квартирою не цікавиться, не несе витрати по її утриманню, його особистих речей в квартирі не має і не було, просить позов задовольнити.
В судовому засіданні позивачка підтримала позовні вимоги та просить їх задовольнити.
Третя особа, ОСОБА_3 , з позовом погодилась. Підтвердила обставини, на які посилається позивачка в позовній заяві.
Відповідач в судове засідання не з'явився, про час розгляду справи повідомлений належним чином.
Представник третьої особи в судове засідання не з'явився, просить винести рішення на розсуд суду.
Суд, заслухавши позивачку, третю особу, допитавши свідків ОСОБА_4, ОСОБА_5, дослідивши матеріали справи, вважає необхідним позовні вимоги задовольнити з таких підстав.
Згідно ст.71 ЖК України при тимчасовій відсутності наймача або членів його сім'ї, за ними зберігається житлове приміщення протягом шести місяців.
В судовому засіданні встановлено, що спірне житлове приміщення -квартиру АДРЕСА_1 було отримано згідно обмінного ордеру від 27.10.1997 року на сім'ю з 2-х осіб: ОСОБА_6, ОСОБА_7. (а.с. 6).
Згідно довідки з місця проживання сім'ї та реєстрації ЖЕО №811 КПУЖГ Святоншнського району м. Києва від 18.11.2006 року, в даний час в спірній квартирі зареєстровано 4 особи: позивачку ОСОБА_3, відповідача ОСОБА_2 , третю особу ОСОБА_1 та малолітню дочку позивачки ОСОБА_8 (а.с.5).
Відсутність проживання ОСОБА_2 в спірній квартирі підтверджується дослідженими в судовому засіданні доказами: - актами, затвердженими начальником ЖЕО-811 КПУЖГ Святошинського району м. Києва від 30.09.2006 p., 30 .11.2006 p., 31.01.2007 p., згідно яких відповідач з моменту реєстрації в 1998 року в спірному приміщенні не проживає, відсутні його особисті речі. Борги по квартирі сплачує ОСОБА_1;
показами свідків ОСОБА_4, ОСОБА_9, які підтвердили відсутність відповідача в спірній квартирі з 1998 року.
З урахуванням пояснень позивачки, третьої особи, показів свідків, досліджених в судовому засіданні доказів, суд прийшов до висновку про обгрунтованість заявлених позовних вимог та необхідність їх задоволення.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 71,72 ЖК України, ст.ст. 10, 57, 60,215 ЦПК України, суд,-
Вирішив:
Позов задовольнити.
Визнати ОСОБА_2, 1963 року народження, таким, що втратив право на користування квартирою АДРЕСА_1,
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано
протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на
рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви на
апеляційне оскарження.