Справа № 4с-6/2011 року
У Х В А Л А
30 березня 2011 року м.Івано-Франківськ
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області в складі головуючої- суді Ковалюк І.П., секретаря Черкес У.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Івано-Франківську скаргу ОСОБА_2 до головного управління юстиції в Івано-Франківській області, відділу державної виконавчої служби Івано-Франківського міського управління юстиції, начальника відділу ВДВС ГУЮ ОСОБА_3, державного виконавця ОСОБА_1., заінтересована особа ОСОБА_4 -
В С Т А Н О В И В:
До суду надійшла скарга ОСОБА_2. на рішення, дії та бездіяльність органу державної виконавчої служби.
В судовому засіданні скаржниця скаргу підтримала в повному обсязі, із мотиивів, наведених в ній, просить її задоволити.
Державний виконавець ОСОБА_1. скаргу не визнав, суду пояснив, що ним були виконані всі дії відповідно до закону та інструкції по виконанню рішення Івано-Франківського міського суду про виселення ОСОБА_2 Сама ОСОБА_2 була повідомлена про можливість добровільного виселення, про що повідомляють квитанції про відправку рекомендованих листів.
Представник ОСОБА_4 скаргу не визнала, подала суду письмові заперечення.
Як вбачається зі змісту скарги та матеріалів справи, заочним рішенням Івано-Франківського міського суду від 21.10.2009 року, ОСОБА_2. виселена із квартири, яка знаходиться в АДРЕСА_1. Ухвалою Апеляційного суду рішення залишено в силі.
16.12.2009року державним виконавцем винесено постанову про відкриття виконавчого провадження. В матеріалах виконавчого провадження місяться копії квитанцій про відправку гр. ОСОБА_2 повідомлень із ДВС про виконання рішення.
Актом від 12.01.2010року, 25.01.2010року зафіксовано відмову добровільного виконання рішення.
Відповідно до ст. 3 ЗУ “Про виконавче провадження”, рішення суду підлягає до примусового виконання суб'єктом оскаржуваний дій та рішень. За змістом ст. 2 вказаного закону, примусове виконання рішень в Україні покладається на Державну виконавчу службу.
За змістом ст. 5 ЗУ “Про виконавче провадження”, державний виконавець зобов'язаний вживати заходів примусового виконання рішень, встановлених цим законом, неупереджено, своєчасно, повно вчиняти виконавчі дії.
Відповідно до ст. 383 ЦПК України, учасники виконавчого провадження та особи, які залучаються до проведення виконавчих дій, мають право звернутися до суду із скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією чи бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цього Кодексу, порушено їх права чи свободи.
Суду не подано доказів того, що виконанням рішення суду від 21.10.2009року якимось чином були порушені права гр. ОСОБА_2, а тому суд не вбачає підстав для задоволення скарги.
На підставі викладеного, Закону України “Про виконавчу службу”, керуючись ст. 383-389 ЦПК України, суд –
У Х В А Л И В :
В задоволенні скарги ОСОБА_2 — відмовити.
Зобов'язати Відділ Державної виконавчої служби Івано-Франківського міського управління юстиції виконати судове рішення Апеляційного суду Івано-Франківської області від 12 квітня 2009 року в повному обсязі.
Ухвала може бути оскаржена протягом п'яти днів шляхом подачі апеляційної скарги.
Суддя Ковалюк І.П.