Справа № 5 - 47 /2007 p.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ.
22 травня 2007 року. Устинівський районний суд Кіровоградської області в складі:
Головуючого: Притули К.М.
При секретарі: Дорошенко В.В.
З участю прокурора : Щирук СІ.
Розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Устинівка подання начальника Устинівського РВ УМВС України в Кіровоградській області про встановлення відносно ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя села Седнівка, Устинівського району Кіровоградської області, громадянина України, адміністративного нагляду.
ВСТАНОВИВ:
До суду надійшло подання начальника Устинівського РВ УМВС України в області про встановлення відносно ОСОБА_1 адміністративного нагляду.
Із подання слідує, що ОСОБА_1 після звільнення з місць позбавлення волі за вчинення тяжкого злочину на шлях виправлення не став, не працевлаштувався, веде антигромадський спосіб життя порушує громадський порядок, три рази на протязі 2006 - 2007 року був притягнутий до адміністративної відповідальності, а тому згідно законодавства України йому необхідно встановити адміністративний нагляд.
Заслухавши прокурора, представника РВ УМВС, ОСОБА_1 ознайомившись з матеріалами справи суд вважає, що подання підлягає задоволенню. В судовому засіданні встановлено, що після звільнення з місць позбавлення волі ОСОБА_1 на шлях виправлення не став, три рази на протязі 2006 - 2007 року був притягнутий до адміністративної відповідальності за порушення громадського порядку.
Керуючись ст. 5 Закону України " Про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі", суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Встановити ОСОБА_1 адміністративний нагляд строком на один рік, та в відповідності до ст.10 Закону встановити йому слідуючі обмеження :
заборона виходу з будинку з 22 - 00 до 06 - 00 години,
з'являтися для реєстрації в РВ УМВС два рази на місяць з 8 до 12 години.
Заборонити виїзд за межі району в особистих цілях без дозволу працівників міліції.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду на протязі семи діб.