Справа №2- 2146\07 РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 травня 2007 року Жовтневий районний суд м. Харкова в складі:
головуючого - судді Камишевої Л.М., при секретарі - Ліннік В.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,
встановив:
Позивачка звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини, посилаючись на те, що з відповідачем вона перебуває у зареєстрованому шлюбі з 27 квітня 1985 року. ІНФОРМАЦІЯ_1 у них народився син - ОСОБА_3. Матеріальної допомоги на утримання дитини відповідач не надає, а тому позивачка просить ухвалити рішення, в силу якого стягнути з відповідача на утримання дитини по день повноліття по 1\4 частині усіх видів заробітку.
У судовому засіданні позивачка підтримала позов, а також обґрунтування, які викладені в позові, а відповідач ОСОБА_2 проти позову не заперечував.
Суд, заслухавши пояснення позивачки, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку про те, що позов підлягає задоволенню,
Так, судом встановлено, що ОСОБА_3 Володимирович народився ІНФОРМАЦІЯ_1 . Батьком дитини відповідно до свідоцтва про народження НОМЕР_1 від 08.09.1994 р. є ОСОБА_2 \а.с.3\.
Відповідно до довідки КЖЕП № 95 від 27.02.2007 р. дитина проживає з матір'ю.
Згідно зі ст. 180 Сімейного Кодексу України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.
Відповідно до ст. 181 Сімейного Кодексу України кошти на утримання дитини /аліменти/ присуджуються у частці від доходу її матері, батька і /або/ у твердій грошовій сумі.
Розмір аліментів на одну дитину за жодних обставин не може бути меншим , ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
Відповідно до ч. 1 ст. 367 ЦПК України суд допускає негайне виконання рішення у справах про стягнення аліментів в межах суми платежу за один місяць.
Згідно з положеннями ч. З ст. 88 ЦПК України судові витрати піддягають стягненню з відповідача в доход держави, так як позивач, на користь якого ухвалено рішення, звільнений від сплати судового збору.
Керуючись ст.ст.213,215 ЦПК України, ст.ст. 180-183,191 Сімейного Кодексу України, суд
вирішив:
Позов задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, який народився у с.Коконовка Полтавського району Омської області, працюючого , на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, щомісячно у розмірі 1\4 частини від доходу, але не менше ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 27 лютого 2007 року до його повноліття.
Допустити негайне виконання рішення суду у межах суми платежу за один місяць. Стягнути з ОСОБА_2 державне мито на користь держави у розмірі 51\п'ятьдесят одну \ грн.
Рішення може бути оскарженно шляхом подачі до Жовтневого районного суду міста Харькова заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня його проголошення, а також апеляційної скарги протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції