Судове рішення #14928271

                                                                        Справа №3-3951/11

                                          ПОСТАНОВА     

                                      ІМЕНЕМ УКРАЇНИ        

18.04.2011р.                                                                                                  м.Київ                                                                                                                                                                                                                                   

Суддя  Голосіївського районного суду м. Києва  Пасинок В.С., розглянувши матеріали, які надійшли від Голосіївського РУГУ МВС України в м. Києві  про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженця м. Агджабеди, Респулбіки Азербайджану, громадянина Азербайджану, непрацюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 -

в с т а н о в и в :

             06.02.2011 року приблизно о 12 год. 00 хв. по АДРЕСА_1  порушив правила перебування на території України іноземних громадян, а саме:  займався трудовою діяльністю без відповідного дозволу, чим порушив правил працевлаштування на території України іноземних громадян.

      В судовому засіданні порушник вину у вчиненні правопорушення визнав, у вчиненому розкаюється та просив суворо не карати. Пояснив, що порушення вчинене вперше, в зв’язку з недосконалим знанням українського законодавства, і в подальшому таких порушень більше не допустить.

       Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку про наявність вини ОСОБА_1, у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203 КУпАП, яка   повністю підтверджується зібраними по справі доказами.

        Враховуючи особу правопорушника, його щире каяття у вчиненому, суд вважає за можливе звільнити  ОСОБА_1   від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

   Відповідно до ст. 22 КпАП України при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.

           



       Згідно з вимогами ч. 2 ст. 284 КУпАП при оголошенні усного зауваження, виноситься постанова про закриття справи. На підставі викладеного, керуючись ст. 22, ч. 1 ст. 203, ст. 284 КпАП України, -

п о с т а н о в и в :

          Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203 КУпАП,

Звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП, в зв’язку з малозначимістю вчиненого правопорушення, обмежившись усним зауваженням.

 Провадження по справі закрити.

      Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду м. Києві через Голосіївський районний суд м. Києва.

          Суддя:                                                                                                    В.С. Пасинок

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація