Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #149556927

                                                                        328/369/22

22.02.2022

2-н/328/83/22


УХВАЛА

Іменем України


22 лютого 2022 року                                                                 м. Токмак

Суддя Токмацького районного суду Запорізької області Новікова Н.В., розглянувши заяву Комунального підприємства «Управляюча компанія «Контакт» Токмацької міської ради про відкликання заяви про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних з ОСОБА_1 ,

встановила:

Директор КП «Управляюча компанія «Контакт» Токмацької міської ради Вольвач В.О. звернувся до суду із заявою про видачу судового наказу, в якій просив стягнути з боржника  ОСОБА_1 ,ІНФОРМАЦІЯ_1 ,  на користь КП «Управляюча компанія «Контакт» Токмацької міської ради заборгованість за надані житлово-комунальних послуги за період з 01.06.2018 по 31.07.2019, в розмірі основного боргу – 1930,48 грн., інфляційних втрат –569,74 грн., трьох відсотків річних – 398,67 грн.

21.02.2022 директор КП «Управляюча компанія «Контакт» Вольвач В.О. надав заяву про відкликання заяви про видачу судового наказу.

Відповідно до ч.5 ст.163 ЦПК України заявник має право відкликати заяву про видачу судового наказу до її розгляду судом.

Зважаючи на те, що заявником подано заяву про відкликання заяви про видачу судового наказу до видачі судового наказу, суд уважає, що заяву про видачу судового наказу необхідно повернути заявнику.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст.163, 258-161 ЦПК України, суддя,


постановила:

Заяву директора КП «Управляюча компанія «Контакт» Токмацької міської ради Вольвач В.О. про відкликання заяви про видачу судового наказу - задовольнити.

Заяву Комунального підприємства «Управляюча компанія «Контакт» Токмацької міської ради  про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних до ОСОБА_1 – повернути заявнику.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Запорізького апеляційного суду. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.




Суддя:



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація