Судове рішення #149769
Справа № 22-1775/06

Справа № 22-1775/06                                  Головуючий у 1 інстанції: Бородійчук О.І.

Категорія: № 32                                                                              Доповідач: Мусіна Т.Г.

 

УХВАЛА 

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

31   липня   2006   року   Колегія   суддів   Судової   палати   у   цивільних   справах апеляційного суду Львівської області в складі:

Головуючого: Петрички П.Ф. Суддів: Мусіної Т.Г., Мікуш Ю.Р. При секретарі: Жукровській X. З участю: ОСОБА_1, ОСОБА_2

розглянувши  в судовому засіданні  в місті Львові цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1на рішення Бродовського районного суду Львівської області від 25 травня 2006 року, -

встановила:

Рішенням Бродівського районного суду Львівської області від 25 травня 2006 р. відмовлено у задоволенні позову ОСОБА_1 про визнання неповнолітнього онука ОСОБА_3 таким, що втратив право на користування жилим приміщенням та зняття його з реєстрації.

Рішення суду оскаржив позивач.

В апеляційній скарзі покликається на те, що рішення суду є незаконним, оскільки дитина ніколи не проживала у належному йому на праві власності будинку, постійно проживає разом з матір"ю, у якої залишена на проживання при розірванні шлюбу.

Просить скасувати рішення суду та ухвалити нове, яким зобов"язати відповідачку виписати сина ОСОБА_3 з будинку АДРЕСА_1 та зареєструвати його за місцем фактичного проживання.

Вислухавши пояснення сторін, перевіривши матеріали справи, межі та доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з таких підстав.

Судом встановлено, що малолітній ОСОБА_3 01.08.2001 р. є внуком позивача і одразу після народження за згодою позивача, інших повнолітніх членів його сім'ї був прописаний у будинок позивача за місцем проживання та реєстрації батька дитини - ОСОБА_1.

Спору щодо місця проживання дитини між батьками немає.

На день розгляду справи апеляційним судом предмет спору відсутній, оскільки 5.06.2006 р. малолітній Вітюк Ілля разом із своїм батьком виписались із будинку позивача у с. Клин Млинівськоге. р-ну Рівненської області, що стверджується довідкою ЖЕК від 13.07.2006 р. НОМЕР_1 (а.с.54).

 

Відповідачка проти реєстрації сина у Рівненській області не заперечує, про що підтвердила в судовому засіданні апеляційного суду.

З врахуванням наведеного колегія суддів не вбачає підстав для задоволення апеляційної скарги.

Керуючись п.1 ч.1 ст.307, ст.308, п.1 ст.314, ст.315 ЦПК України, колегія суддів, -

ухвалила:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 відхилити.

Рішення Бродовського районного суду Львівської області від 25 травня 2006 р. залишити без зміни.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення, може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного суду України протягом 2-х місяців.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація