Справа № 2-а-638/11
П О С Т А Н О В А
І м е н е м У к р а ї н и
м. Донецьк 01 квітня 2011 р.
Петровський районний суд м. Донецька в складі: головуючий –суддя Чинчин О.В., розглянувши в порядку скороченого провадження адміністративну справу за позовною заявою
ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Петровському районі м. Донецька про стягнення недоплати до пенсії дитині війни, -
В с т а н о в и в :
Позивач звернувся до суду з позовною заявою до відповідача про стягнення недоплати до пенсії дитині війни.
Позовні вимоги мотивовані тим, що ОСОБА_1 віднесений до категорії дітей війни, а тому відповідно до ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», має право отримувати доплату до пенсії щомісячно в розмірі 30% від розміру мінімальної пенсії за віком. Однак, ніяких доплат до пенсії відповідач –Управління Пенсійного фонду України в Петровському районі м. Донецька не нараховував і не виплачував. На підставі цього позивач і звернувся до суду з позовом, та просить зобов’язати відповідача провести нарахування йому та виплатити щомісячну доплату до пенсії в розмірі 30% мінімальної пенсії за віком, як дитині війни, з 01 січня 2006 року.
Відповідач заперечення проти позову або заяву про визнання позову у встановлений ст. 183-2 ч. 3 КАС України строк не надав.
Оцінивши в порядку ст. 183-2 ч. 4 КАС України повідомлені позивачем обставини, суд вважає, що позов підлягає задоволенню частково з наступних підстав.
Відповідно до Закону України «Про соціальний захист дітей війни»до дітей війни віднесені особи, які є громадянами України та яким на час закінчення (2 вересня 1945 року) Другої світової війни було менше 18 років.
Судом встановлено, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, відноситься до категорії «діти війни», знаходиться на обліку в Управлінні Пенсійного фонду України в Петровському районі м. Донецька і отримує пенсію за віком, що підтверджується відповідним посвідченням.
Правовий статус дітей війни, визначає основи їх соціального захисту та гарантії, їх соціальну захищеність шляхом надання пільг і державної соціальної підтримки встановлює Закон України «Про соціальний захист дітей війни».
Відповідно до ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни»( 2195-15 ), який набрав чинності з 01.01.2006 року, дітям війни пенсії або щомісячне довічне грошове утримання чи державна соціальна допомога, що виплачується замість пенсії, підвищуються на 30 відсотків мінімальної пенсії за віком.
Статтею 7 Закону України «Про соціальний захист дітей війни»передбачено, що фінансове забезпечення державних соціальних гарантій, передбачених цим Законом, здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України.
Відповідно до положень ст. 28 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 25, а у жінок –20 років страхового стажу встановлюється у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом.
Визначення прожиткового мінімуму, закладення правової основи для його встановлення, затвердження та врахування при реалізації державою конституційної гарантії громадян на достатній життєвий рівень, дає Закон України «Про прожитковий мінімум»від 15 липня 1999 року № 966-14, а також Закон України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії»від 05 жовтня 2000 року № 2017-ІІІ, згідно ст. 1 якого прожитковий мінімум використовується для визначення, у тому числі мінімального розміру пенсії за віком, який відповідно до ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»встановлюється у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом.
Частиною 3 статті 4 даного Закону передбачено, що прожитковий мінімум на одну особу, а також окремо для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення, щороку затверджується Верховною Радою України в законі про Державний бюджет України на відповідний рік. Прожитковий мінімум публікується в офіційних виданнях загальнодержавної сфери розповсюдження.
Пунктом 17 статті 77 Закону України «Про Державний бюджет України на 2006 рік» від 20 грудня 2005 року № 3235-IV, який набрав чинності з 01 січня 2006 року, встановлено, що з метою приведення окремих норм законів у відповідність із цим Законом зупинити на 2006 рік дію абз. 7 ст. 5 та ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни».
Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2006 рік»від 19 січня 2006 року № 3367-IV, який набрав чинності з 02 квітня 2006 року, п. 17 ст. 77 Закону України «Про Державний бюджет України на 2006 рік»було виключено, ст. 110 Закону України «Про Державний бюджет України на 2006 рік»було викладено в наступній редакції: «Установити, що пільги дітям війни, передбачені абзацом сьомим статті 5 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», запроваджуються з 01 січня 2006 року, а статтею 6, –у 2006 році поетапно, за результатами виконання бюджету у першому півріччі, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України за погодженням з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету». При цьому, Порядок надання пільг, передбачених статтею 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», у 2006 році Кабінетом Міністрів України розроблено не було.
Отже, наявність положень статті 110 Закону України «Про Державний бюджет України на 2006 рік», які Конституційним Судом України до дійсного часу не визнані неконституційними, доводить правомірність застосування зазначених норм відповідачем при виплаті спірної суми за вказаний рік, на підставі чого позов в частині виплати за 2006 рік задоволенню не підлягає.
Пунктом 12 статті 71 Закону України «Про Державний бюджет України на 2007 рік»з метою приведення окремих норм законів у відповідність із цим законом, було зупинено на 2007 рік дію ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни»з урахуванням ст. 111 цього Закону, якою було встановлено, що у 2007 році підвищення до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, яка виплачується замість пенсії, відповідно до ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни»виплачується особам, які є інвалідами (крім тих, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»), у розмірі 50 відсотків від розміру надбавки, встановленої для учасників війни.
Рішенням Конституційного Суду України від 09.07.2007 р. № 6-рп/2007 (справа про соціальні гарантії громадян) визнані такими, що не відповідають Конституції України (є неконституційними), положення, зокрема, п. 12 ст. 71, ст. 111 Закону України «Про Державний бюджет України на 2007 рік».
Конституційний Суд України відзначив, що положеннями Закону України «Про Державний бюджет України на 2007 рік»не можуть скасовуватися чи змінюватися обсяги прав і обов'язків, пільг, компенсацій і гарантій громадян, передбачених іншими законами України, не можуть вноситися зміни, зупинятися дія чинних законів України, а також встановлюватися інше (додаткове) правове регулювання відносин, що є предметом інших законів України.
Згідно з ч. 2 ст. 152 Конституції України закони, інші правові акти або їх окремі положення, що визнані неконституційними, втрачають чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України рішення про їх неконституційність.
Таким чином, позовні вимоги за 2007 рік підлягають задоволенню з 09 липня 2007 року, а саме з дня прийняття Конституційним Судом України рішення про неконституційність положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2007 рік», зокрема, п. 12 ст. 71, яким зупинено дію ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни».
Законом України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України»від 28.12.2007 року було внесено зміни до ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни». Зокрема, ст. 6 вказаного Закону, після внесення змін, передбачалося, що дітям війни до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії, виплачується підвищення у розмірі надбавки, встановленої для учасників війни. Ветеранам війни, які мають право на отримання підвищення до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії, відповідно до цього Закону та Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" ( 3551-12 ) дане підвищення провадиться за їх вибором згідно з одним із законів.
Рішенням Конституційного Суду України № 10-рп/2008 від 22 травня 2008 року у справі № 1-28/2008 (справа щодо предмета та змісту закону про Державний бюджет України) положення пункту 28 розділу ІІ «Внесення змін до деяких законодавчих актів України»Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України»від 28.12.2007 року щодо внесення змін до Закону України «Про соціальний захист дітей війни»визнані такими, що не відповідають Конституції України (є неконституційними).
Отже, з 22 травня 2008 року відновлена дія ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни»в редакції до 01.01.2008 р., відповідно до якої дітям війни пенсії або щомісячне довічне грошове утримання чи державна соціальна допомога, що виплачується замість пенсії, підвищуються на 30 відсотків мінімальної пенсії за віком.
Таким чином, позовні вимоги за 2008 рік підлягають задоволенню з дня прийняття Конституційним Судом України зазначеного рішення, а саме з 22 травня 2008 року.
Статтею 62 Закону України «Про Державний бюджет України на 2007 рік»від 19 грудня 2006 року № 489-5, що набрав чинності з 1 січня 2007 року («Урядовий кур'єр»від 23 грудня 2006 року), був затверджений прожитковий мінімум на одну особу, яка втратила працездатність з 1 січня –380 гривень, з 1 квітня –387 гривень, з 1 жовтня –395 гривень.
Зазначена стаття була змінена Законом України від 15 березня 2007 року №749-5 та існує в новій редакції з 28 березня 2007 року («Урядовий кур’єр»та «Голос України»від 28 березня 2007 року), якою прожитковий мінімум для особи, яка втратила працездатність, визначений з 1 січня –380 гривень, з 1 квітня –406 гривень, з 1 жовтня –411 гривень. При цьому, зазначена стаття доповнена абзацом, яким передбачено встановити, що для визначення мінімального розміру пенсії за віком відповідно до абзацу першого частини 1 статті 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»з 1 квітня та з 1 жовтня 2007 року застосовується прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, визначений абзацом п’ятим частини першої цієї статті, збільшений на 1 відсоток, що складає відповідно 410 грн. 06 коп.; 415 грн. 11 коп.
Законом України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України»від 28 грудня 2007 року № 107-VІ, що набрав чинності з 01 січня 2008 року, затверджений прожитковий мінімум на одну особу, яка втратила працездатність з 01 січня –470 грн., з 01 квітня –481 грн., з 01 липня –482 грн., з 01 жовтня 498 грн.
Таким чином, суд вважає за необхідне визнати неправомірною бездіяльність відповідача щодо не нарахування позивачу щомісячної доплати до пенсії в розмірі 30% мінімальної пенсії за віком, як дитині війни, з 09 липня 2007 року по 31 грудня 2007 року та з 22 травня 2008 року щомісячно, з урахуванням фактично здійснених виплат, виходячи з розміру мінімальної пенсії за віком, встановленої ч. 1 ст. 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», з урахуванням встановленого законодавством прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, та зобов’язати відповідача провести нарахування та виплатити щомісячну доплату до пенсії позивачу в розмірі 30% мінімальної пенсії за віком, як дитині війни, з 09 липня 2007 року по 31 грудня 2007 року та з 22 травня 2008 року щомісячно, з урахуванням фактично здійснених виплат, виходячи з розміру мінімальної пенсії за віком, встановленої ч. 1 ст. 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», з урахуванням встановленого законодавством прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
Постановляючи рішення про задоволення позовних вимог щомісячно, суд враховує, що конституційні принципи, на яких базується здійснення прав і свобод людини і громадянина в Україні, включаючи і право на пенсійне забезпечення, передбачені статтями 1, 3, частиною 2 статті 6, статтею 8, частиною 2 статті 19, статтями 22, 23, частиною 1 статті 24 Конституції України, набуте у сфері пенсійного забезпечення, не може бути скасоване, звужене. Правовою гарантією забезпечення державою даного права є виконання прийнятих на себе зобов'язань, виходячи з положень принципу верховенства права, закріпленого як статтею 8 Конституції України, так і статтею 8 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суд також керується ст. 11 ч. 2 КАС України, відповідно до якої суд може вийти за межі позовних вимог тільки в разі, якщо це необхідно для повного захисту прав, свобод та інтересів сторін чи третіх осіб, про захист яких вони просять.
Також, суд вважає за необхідне звернути увагу на те, що відповідно до ч. 4 ст. 8 КАС України, забороняється відмова в розгляді та вирішенні адміністративної справи з мотивів неповноти, неясності, суперечливості чи відсутності законодавства, яке регулює спірні відносини.
Згідно з ч. 7 ст. 9 КАС України, у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).
У відповідності до ст.ст. 87, 94 КАС України, з Державного бюджету України на користь позивача необхідно стягнути витрати по сплаті судового збору в розмірі 3 грн. 40 коп.
На підставі викладеного, керуючись Конституцією України, Законом України «Про соціальний захист дітей війни», Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», Законом України «Про Державний бюджет України на 2006 рік», Законом України «Про Державний бюджет України на 2007 рік», Законом України «Про Державний бюджет України на 2008 р. та про внесення змін до деяких законодавчих актів України», рішенням Конституційного Суду України від 09 липня 2007 року № 6-рп/2007, рішенням Конституційного Суду України від 22 травня 2008 р. № 10-рп/2008, ст.ст. 8, 9, 11, 159-163 КАС України, суд, -
П о с т а н о в и в :
Позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Петровському районі м. Донецька про стягнення недоплати до пенсії дитині війни –задовольнити частково.
Визнати неправомірною бездіяльність Управління Пенсійного фонду України в Петровському районі м. Донецька щодо не нарахування ОСОБА_1 щомісячної доплати до пенсії в розмірі 30% мінімальної пенсії за віком, як дитині війни, з 09 липня 2007 року по 31 грудня 2007 року та з 22 травня 2008 року щомісячно, з урахуванням фактично здійснених виплат, виходячи з розміру мінімальної пенсії за віком, встановленої ч. 1 ст. 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», з урахуванням встановленого законодавством прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
Зобов'язати Управління Пенсійного фонду України в Петровському районі м. Донецька провести ОСОБА_1 нарахування та виплатити щомісячну доплату до пенсії в розмірі 30% мінімальної пенсії за віком, як дитині війни, з 09 липня 2007 року по 31 грудня 2007 року та з 22 травня 2008 року щомісячно, з урахуванням фактично здійснених виплат, виходячи з розміру мінімальної пенсії за віком, встановленої ч. 1 ст. 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», з урахуванням встановленого законодавством прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
Стягнути з Державного бюджету України на користь ОСОБА_1 витрати по сплаті судового збору в розмірі 3 (три) грн. 40 коп.
В іншій частині позовних вимог –відмовити.
Апеляційна скарга на постанову суду може бути подана протягом десяти днів з дня отримання копії цієї постанови.
Суддя О.В. Чинчин
- Номер: 2-а/1122/1005/11
- Опис: стягнення соцдопомоги дітям війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-638/11
- Суд: Ульяновський районний суд Кіровоградської області
- Суддя: Чинчин О.В.
- Результати справи: скасовано
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 23.08.2011
- Дата етапу: 30.04.2013
- Номер:
- Опис: визнання неправомірними дії УПФУ в Іванівському районі Одеської області щодо несвоєчасного нарахування та виплати підвищення до пенсії згідно ЗУ 3551 ХІІ ветерану війни - учаснику війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-638/11
- Суд: Іванівський районний суд Одеської області
- Суддя: Чинчин О.В.
- Результати справи: у задоволенні позову відмовлено повністю
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.04.2011
- Дата етапу: 16.06.2011
- Номер: 2-а/878/11
- Опис: про визнання неправомірними дій органу ПФУ щодо перерахунку пенсії як дитині війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-638/11
- Суд: Тлумацький районний суд Івано-Франківської області
- Суддя: Чинчин О.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Направлено до апеляційного суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.02.2011
- Дата етапу: 04.04.2011
- Номер: 2-а/1506/4684/11
- Опис: Про виплати допомоги дітям війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-638/11
- Суд: Біляївський районний суд Одеської області
- Суддя: Чинчин О.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 27.05.2011
- Дата етапу: 31.08.2011
- Номер:
- Опис: Про стягнення щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-638/11
- Суд: Драбівський районний суд Черкаської області
- Суддя: Чинчин О.В.
- Результати справи: залишено без змін
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 14.02.2011
- Дата етапу: 14.06.2012
- Номер: 2-а-638/11
- Опис: про визнання протиправною бездіяльності УПФУ в Талалаївському районі та зобов'язання здійснити нарахування і виплату доплати до пенсії дітям війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-638/11
- Суд: Талалаївський районний суд Чернігівської області
- Суддя: Чинчин О.В.
- Результати справи: заяву задоволено повністю
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 09.03.2011
- Дата етапу: 16.03.2011
- Номер: 2-а/220/1863/11
- Опис: визнання бездіяльності протиправною та зобов"язання здійснити певні дії
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-638/11
- Суд: Погребищенський районний суд Вінницької області
- Суддя: Чинчин О.В.
- Результати справи: заяву задоволено частково
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 01.03.2011
- Дата етапу: 22.03.2011
- Номер: 2-а/415/11
- Опис: про зобов"язання нарахувати і виплатити підвищення до пенсії дитині війни у передбаченому Законом розмірі
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-638/11
- Суд: Старосинявський районний суд Хмельницької області
- Суддя: Чинчин О.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 13.04.2011
- Дата етапу: 23.05.2011
- Номер: б/н
- Опис: визнання дій відповідача неправомірними та зобовязання виплати недоплачені виплати,передбачені ст. ст. 39,51 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-638/11
- Суд: Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області
- Суддя: Чинчин О.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 21.01.2011
- Дата етапу: 02.08.2011
- Номер: 2-а-638/2011
- Опис: зобов’язання перерахувати та виплатити щомісячне підвищення до пенсії як дитині війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-638/11
- Суд: Тиврівський районний суд Вінницької області
- Суддя: Чинчин О.В.
- Результати справи: Винесено ухвалу про залишення ухвали (постанови) першої інстанції без змін, а апеляції - без задоволення
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 06.04.2011
- Дата етапу: 13.09.2013
- Номер: 2-а-638/1907/2011
- Опис: Медвідь Н.Т.про стягнення недоплаченої допомоги дітям війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-638/11
- Суд: Зборівський районний суд Тернопільської області
- Суддя: Чинчин О.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Направлено до апеляційного суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.01.2011
- Дата етапу: 16.02.2011
- Номер: 2-а/1714/597/11
- Опис: стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги " Дітям війни"
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-638/11
- Суд: Радивилівський районний суд Рівненської області
- Суддя: Чинчин О.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Направлено до апеляційного суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 20.07.2011
- Дата етапу: 29.09.2011
- Номер: 2-а/359/11
- Опис: про перерахунок пенсії
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-638/11
- Суд: Літинський районний суд Вінницької області
- Суддя: Чинчин О.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Направлено до апеляційного суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.04.2011
- Дата етапу: 16.06.2011
- Номер:
- Опис: про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги дитині війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-638/11
- Суд: Галицький районний суд Івано-Франківської області
- Суддя: Чинчин О.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Направлено до апеляційного суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.02.2011
- Дата етапу: 14.03.2011
- Номер:
- Опис: стягнення доплати
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-638/11
- Суд: Волочиський районний суд Хмельницької області
- Суддя: Чинчин О.В.
- Результати справи: заяву задоволено частково
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 23.02.2011
- Дата етапу: 04.03.2011
- Номер:
- Опис: про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-638/11
- Суд: Сквирський районний суд Київської області
- Суддя: Чинчин О.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 24.02.2011
- Дата етапу: 09.03.2011
- Номер:
- Опис: Стягнення недоплаченої щомісячної допомоги "Дітям війни" за 2007-2010 роки
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-638/11
- Суд: Крижопільський районний суд Вінницької області
- Суддя: Чинчин О.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 03.02.2011
- Дата етапу: 25.05.2011
- Номер:
- Опис: про визнання дій субєкта владних повноважень неправомірними та скасуваннчя його рішення , а саме постанови про накладення адміністративного стягнення
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-638/11
- Суд: Томашпільський районний суд Вінницької області
- Суддя: Чинчин О.В.
- Результати справи: заяву задоволено повністю
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.03.2011
- Дата етапу: 04.04.2011
- Номер: 2-а/0418/1131/11
- Опис: про стягнення соціальної допомоги
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-638/11
- Суд: Центральний районний суд міста Дніпра
- Суддя: Чинчин О.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Направлено до апеляційного суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.01.2011
- Дата етапу: 25.02.2011
- Номер: 2-а/915/638/11
- Опис: стягнення підвищення до пенсії
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-638/11
- Суд: Тисменицький районний суд Івано-Франківської області
- Суддя: Чинчин О.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.12.2010
- Дата етапу: 17.12.2010