Судове рішення #15085091

         

                                                                                          

                                                                                                              3-875/11

ПОСТАНОВЛЕНИЕ

ИМЕНЕМ УКРАИНЫ

 26.04.2011 суддя Ленінського районного суду м. Донецька Данилюк О.С., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов від ДПІ у Ленінському районі м. Донецька про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, працюючого директором ВАТ «Донецьке АТП 0513», який проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, Донецьке шосе 123/16

за ст. 163 –2 ч. 1 КУпАП,-  

ВСТАНОВИВ:

   

          Директор ВАТ «Донецьке АТП 0513», розташованого за адресою 83005, м. Донецьк, вул. Чемпіонна, 80 –ОСОБА_1 допустив несвоєчасне подання платіжного доручення на перерахування ПДВ за деклараціями за листопад та грудень 2010 р. у розмірі 3027,30 грн. та 44686,00 грн., при встановленому терміні сплати 30.12.2010 р. та 30.01.2011 р. податок сплачено 31.01.2011 р. та 01.02.2011 р. чим порушив п. 5.3.1. п. 5.3. ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»від 21.12.2000 р. та абз. 2 п.п. 7.7.1 п. 7.7 ст. 7 Закону України «Про податок на додану вартість»від 03.04.1997 р.  

Провина ОСОБА_1  у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 163 –2 ч. 1 КУпАП, повністю підтверджується матеріалами справи, а саме протоколом про адміністративне правопорушення, актом про результати планової виїзної перевірки з питань дотримання вимог податкового законодавства.

Таким чином, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення передбачене ст. 163 –2 ч. 1  КУпАП, у зв’язку з чим, враховуючи характер скоєного ОСОБА_1 правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, йому необхідно призначити покарання в межах санкції ст. 163 –2 ч. 1 КУпАП у вигляді штрафу, що буде необхідним і достатнім, з метою виховання особи в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобігання вчиненою нових правопорушень як самим правопорушником, так і іншими особами.

На підставі наведеного, ст. 163 –2 ч. 1  КУпАП та керуючись ст. ст.  283, 284 КУпАП, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Накласти на ОСОБА_1 за ст. 163 –2 ч. 1  КУпАП адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 85 грн. на користь держави.

Постанова може бути оскаржена або опротестована прокурором в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через суд 1-ї інстанції шляхом подання у 10-ти денний строк з моменту винесення постанови апеляційної скарги.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання  апеляційної скарги  чи  протесту  прокурора.



Судья:                                                            О. С. Данилюк

          

  • Номер: 3/1509/45/12
  • Опис: Неоприбуткування готівкових коштів в касі підприємства
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-875/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Данилюк О.С.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 15.11.2011
  • Дата етапу: 06.03.2012
  • Номер:
  • Опис: Порушення порядку придбання та збуту об'єктів тваринного світу.
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-875/11
  • Суд: Біляївський районний суд Одеської області
  • Суддя: Данилюк О.С.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 10.03.2011
  • Дата етапу: 28.03.2011
  • Номер: АП-875
  • Опис: Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-875/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Данилюк О.С.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 15.02.2011
  • Дата етапу: 15.02.2011
  • Номер:
  • Опис: Вчинення насильства в сім'ї або невиконання захисного припису
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-875/11
  • Суд: Калинівський районний суд Вінницької області
  • Суддя: Данилюк О.С.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.05.2011
  • Дата етапу: 19.05.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація