У Х В А Л А І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И |
19 червня 2006 року м. Київ
Суддя Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України
Патрюк М.В.
розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення апеляційного суду Черкаської області від 19 квітня 2006 року, у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на повнолітню дитину,
в с т а н о в и в :
ОСОБА_1 звернулася в суд з вищезазначеним позовом, посилаючись на те, що з відповідачем у них є спільна донька ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1. До повнолітня їхньої дитини з ОСОБА_2 стягувалися аліменти. У зв'язку з досягненням повноліття відповідача перестав сплачувати на доньку аліменти. Оскільки їхня донька навчається в інституті, потребує батьківської допомоги, то просила стягнути з відповідача на її користь на утримання доньки 1\6 частину від його заробітку, починаючи з дня подання заяви і до припинення навчання.
Рішенням Придніпровського районного суду м. Черкас від 7 лютого 2006 року позов задоволено.
Рішенням апеляційного суду Черкаської області від 19 квітня 2006 року рішення суду першої інстанції змінено, зменшено розмір стягнення аліментів до 150 грн. щомісячно.
У касаційній скарзі ОСОБА_1 ставиться питання про скасування рішення апеляційного суду з підстав порушеннями норм матеріального та процесуального права.
У відкритті касаційного провадження слід відмовити з таких підстав.
Відповідно до ч. 3 ст. 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.
Із оскаржуваного судового рішення, доданих до нього матеріалів вбачається, що скарга є необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначеного судового рішення.
Керуючись пунктом 5 частиною 3 статті 328 ЦПК України
у х в а л и в :
У відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на повнолітню дитину відмовити.
Копію ухвали та додані до касаційної скарги матеріали направити ОСОБА_1.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Верховного Суду України М.В. Патрюк