Судове рішення #15171150

Справа № 2-6937\11

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

         30 березня 2011 року Шевченківський районний  суд м. Києва

         В складі головуючого судді Волокітіної Н.Б.

                        При секретарі Рященко Н.Г.

         Розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу

ВСТАНОВИВ

         Позивачка звернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу, мотивуючи тим, що в неї з відповідачем різні характери, погляди на сімейне життя, вони втратили один до одного почуття кохання. З березня 2010 року вони з відповідачем не проживають разом, не ведуть спільного господарства, не підтримують подружніх та сімейних стосунків.  Дитина залишається жити з матір’ю, спорів матеріального характеру не має.

         Сторони в судове засідання не з’явилися, про час  та місце слухання справи повідомлявся належним чином, подали до суду заяви про розгляд справи за їх відсутністю, відповідач в заяві зазначив, що він не заперечує проти розірвання шлюбу.  

         Дослідивши докази, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню з наступних підстав.

         26.08.1989 року сторони вступили в шлюб та зареєстрували його в відділі РАГС Шевченківського РВК  м. Києва. Від шлюбу мають доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

         Причиною розпаду сім»ї сторін стало те, що подружжя мають різні характери та погляди на життя, сімейні та шлюбні відносини, та не бажають зберігати сім»ю.

         Подружжя не проживають разом майже рік, не ведуть спільного господарства, не підтримують подружніх і сімейних відносин, спорів матеріального характеру сторони не заявили.

         За таких обставин, суд вважає, що сім»я розпалася остаточно, підстав для примирення подружжя суд не встановив, а тому шлюб підлягає розірванню.

         Відповідно до ст.. 113 СК України, особа, яка змінила своє прізвище у зв’язку з реєстрацією шлюбу, має право після розірвання шлюбу  надалі іменуватися цим прізвищем або відновити своє дошлюбне прізвище.

         В судовому засіданні встановлено, що позивачка після розірвання шлюбу бажає і на далі іменуватися прізвищем «ОСОБА_1».

         Керуючись ст.. 110, 112, 113 СК України, ст.. 10, 59, 60, 212, 213, 215, 218 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ

         Шлюб між ОСОБА_2  та ОСОБА_1, зареєстрований 26 серпня 1989 року в відділі РАГС Шевченківського РВК  м. Києва, за актовим записом № 963, розірвати.

         Після розірвання шлюбу залишити ОСОБА_1 прізвище «ОСОБА_1».

         Рішення суду може бути оскаржено до Апеляційного суду м. Києва шляхом подачі протягом 10 днів апеляційної скарги з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

         Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку на подачу апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.

Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація