У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
9 червня 2006 року |
м. Київ |
Суддя Верховного Суду України Пшонка М.П., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Броварського міськрайонного суду Київської області від 15 листопада 2005 року та ухвалу апеляційного суду Київської області від 7 лютого 2006 року в справі за позовом ОСОБА_1 до ДП “Житло” орендного підприємства “Броварипромжитлобуд” про визнання незаконним акту прийому-передачі від 20 квітня 2003 року,
в с т а н о в и в:
У грудні 2005 року позивач звернувся до суду з позовом до ДП “Житло” орендного підприємства “Броварипромжитлобуд”, посилаючись на те, що всупереч вимогам ст. 11 Закону “Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку” забудовник незаконно передав будинок за адресою: АДРЕСА_1 на баланс ДП “Житло”, власники квартир якого відповідним чином зареєстрували своє право власності в Броварському БТІ.
Рішенням Броварського міськрайонного суду Київської області від 15 листопада 2005 року, залишеним без зміни ухвалою апеляційного суду Київської області від 7 лютого 2006 року, в задоволенні позову ОСОБА_1 відмовлено.
У касаційній скарзі ОСОБА_1 ставить питання про скасування постановлених у справі судових рішень, мотивуючи свою вимогу порушенням судами норм матеріального та процесуального права.
У відкритті касаційного провадження у справі слід відмовити з таких підстав.
Відповідно до частини 3 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.
Із оскаржуваних судових рішень, доданих до них матеріалів вбачається, що скарга є необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначених судових рішень.
Керуючись п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України,
у х в а л и в:
Відмовити ОСОБА_1 у відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ДП “Житло” орендного підприємства “Броварипромжитлобуд” про визнання незаконним акту прийому-передачі від 20 квітня 2003 року.
Додані до скарги матеріали повернути скаржнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Верховного Суду України М.П. Пшонка