У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
9 червня 2006 року |
м. Київ |
Суддя Верховного Суду України Пшонка М.П., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Дзержинського міського суду Донецької області від 30 листопада 2005 року та ухвалу апеляційного суду Донецької області від 6 лютого 2006 року в справі за позовом ОСОБА_1 до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України в м. Дзержинську Донецькій області про перерахунок щомісячних страхових виплат та стягнення недоплати,
в с т а н о в и в:
Рішенням Дзержинського міського суду Донецької області від 30 листопада 2005 року, залишеним без зміни ухвалою апеляційного суду Донецької області від 6 лютого 2006 року, в задоволенні позову відмовлено.
У касаційній скарзі ОСОБА_1 ставить питання про скасування постановлених у справі судових рішень та ухвалення рішення про задоволення позову, мотивуючи свою вимогу порушенням судами норм матеріального та процесуального права.
У відкритті касаційного провадження у справі слід відмовити з таких підстав.
Відповідно до частини 3 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.
Із оскаржуваних судових рішень, доданих до них матеріалів вбачається, що скарга є необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначених судових рішень.
Керуючись п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України,
у х в а л и в:
Відмовити ОСОБА_1 у відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України в м. Дзержинську Донецькій області про перерахунок щомісячних страхових виплат та стягнення недоплати.
Додані до скарги матеріали повернути скаржнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Верховного Суду України М.П. Пшонка