Справа № 2-1414/2007р.
РІШЕННЯ
ІМ'ЯМ УКРАЇНИ
16 травня 2007 року Харцизький міський суд Донецької області в складі:
головуючого судді - Нікіфорова М.Ю.
при секретарі - Азарової Г.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харцизьку цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до КП „Служби єдиного замовника" м. Харцизька про визнання права власності на жиле приміщення в квартирі, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про визнання права власності на жиле приміщення в квартирі, вказуючи, що 24 листопада 2006 року вона зареєструвала шлюб з ОСОБА_2, який ІНФОРМАЦІЯ_1 помер. До реєстрації шлюбу вони мешкали однією сім'єю. Квартиру, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1, одержав її чоловік на підставі рішення Харцизького виконавчого комітету. Ордер на вселення був виданий на ім'я ОСОБА_2 Після смерті її чоловіка вона не може зареєструватися за даною адресою через відсутність заяви чоловіка про реєстрацію її в квартирі як дружини. З часу вселення в квартиру вона разом мешкала з ОСОБА_2 в цій квартирі, вели з ним спільне господарство, збиралася зареєструватися. Просить визнати за нею право на жиле приміщення в вищезазначеної квартирі.
В судовому засіданні позивачка підтримала свої позовні вимоги та дала свідчення аналогічні тим, що викладені у позові.
Представник відповідача у судовому засіданні позов визнав у повному обсязі. Не заперечував проти визнання за ОСОБА_1 право власності на жиле приміщення в квартирі.
Суд знаходить заяву обґрунтованою та такою, що підлягає задоволенню.
Судом встановлено, що ОСОБА_1 знаходилась в зареєстрованому шлюбі з ОСОБА_2, який помер ІНФОРМАЦІЯ_1.
Згідно акту від 27.03.2007 року, складеного КП МСЄЗ м. Харцизька, ОСОБА_1 з 1996 року проживала разом з ОСОБА_2 по адресу: АДРЕСА_1.
Згідно ордера НОМЕР_1 виданого КП МСЄЗ м. Харцизька від 10 червня 1996 року ОСОБА_1 має право на вселення в квартиру, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1.
Свідок ОСОБА_3 у судовому засіданні пояснила, що з 1994 року вона проживає по адресу: АДРЕСА_2. З 1996-1997 р. в квартирі НОМЕР_2 вищевказаного будинку поселилися ОСОБА_2 з ОСОБА_1 З часу вселення в квартиру вони вели спільне господарство, позивачка збиралася зареєструватися в квартирі. Після смерті чоловіка, ОСОБА_1 поховала його за свої кошті, я їй допомагала на похоронах.
Свідок ОСОБА_4 у судовому засіданні дала свідчення аналогічні свідченням свідка ОСОБА_3.
Згідно ст. 64 ЖК України члени сім'ї наймача, які проживають разом з ним, користуються нарівні з наймачем усіма правами і несуть усі обов'язки, що випливають з договору найму жилого приміщення. До членів сім'ї належать дружина наймача, їх діти і батьки
Керуючись ст.ст.10,11,60,212,213,215 ЦПК України, ст. 64 Житлового Кодексу України, суд, -
ВИРІШИВ:
2
Позов ОСОБА_1 до КП „Служби єдиного замовника" м. Харцизька про визнання права власності на жиле приміщення в квартирі задовольнити.
Визнати за ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, яка народилась в м. Жданівка, Донецької області право власності на жиле приміщення в квартирі, яка знаходиться за адресою:АДРЕСА_1
Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Донецької області через Харцизький міський суд.
Заява про оскарження рішення може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення, а апеляційна скарга - протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження або протягом 10 днів без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження.