Судове рішення #1528436
Справа №1-179/2007 p

Справа №1-179/2007 p.

ВИРОК

Іменем      України

07 червня 2007 р. Ірпінський міський суд Київської області в складі:

головуючого                         Кафтанова В.В.,

при секретарі                                       Макаренко Ю.В.,

з участю прокурора                             Галущенка О.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Ірпінського міського суду Київської області кримінальну справу про обвинуваченню:

ОСОБА_1,

ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженця смт.

Гостомель, українця, громадянина України, із

середньою освітою, одруженого, працюючого в ТОВ

„Інфанта"          охоронцем,          військовозобов'язаного,

проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, не судимого ,

у вчиненні злочину передбаченого ст. 186 ч.2 КК України, -

встановив:

в кінці грудня 2006 року близько 19.00 годин (точний час досудовим слідством не встановлений), перебуваючи в будинку АДРЕСА_2, який належить ОСОБА_2, маючи на меті відкрите викрадення чужого майна та реалізуючи свій злочинний намір, в кімнаті вказаного будинку підійшов до ОСОБА_2 та застосовуючи до неї фізичне насильство, яке не являється небезпечним для життя та здоров'я потерпілої, умисно наніс потерпілій ОСОБА_2 один удар ногою в обличчя, після чого забрав зі столу стаціонарний телефон марки „Атлантік" вартістю 56 грн., який належить ОСОБА_2 Після цього з місця скоєння злочину зник, викраденим майном потерпілої підсудний ОСОБА_1 розпорядився на власний розсуд, заподіявши майнової шкоди потерпілій ОСОБА_2 на суму 56 грн.

У судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 свою вину в скоєному злочині визнав повністю, дав покази аналогічні викладеним в обвинувальному висновку. У вчиненому він щиро розкаюється. Просить його суворо не карати, стверджує, що більше не стане на злочинний шлях.

В зв'язку з тим, що підсудний повністю визнав свою вину, не оспорює докази зібрані по справі, відповідно до ст. 299 КПК України інші докази по справі суд не досліджує.

Органами досудового слідства дії підсудного ОСОБА_1 кваліфіковано за ст. 186 ч.2 КК України, як умисні протиправні дії, що виразились у відкритому викраденні чужого майна (грабіж), поєднаний із застосуванням насильства, яке не є небезпечним для життя та здоров'я потерпілої.

 

 

2

Суд вважає таку кваліфікацією правильною.

При обранні міри покарання суд враховує характер та ступінь суспільної небезпечності вчиненого ОСОБА_1 злочину, особу винного, обставини, що пом'якшують та обтяжують його відповідальність.

Так, суд враховує, що підсудний скоїв тяжкий злочин.

Як особа підсудний характеризується за місцем проживання негативно, на обліку у лікаря нарколога та психіатра не перебуває, працює, одружений, раніше не судимий, має на утримання неповнолітню дитину.

Обставиною, що обтяжує покарання підсудного, суд не вбачає.

Обставиною, що пом'якшує покарання підсудного, суд вважає щире каяття та з'явлення з зізнанням.

Враховуючи викладені обставини, суд приходить до висновку, що виправлення підсудного можливе без ізоляції його від суспільства, а тому можливо, призначивши підсудному покарання у вигляді позбавлення волі, звільнити його від відбування покарання із випробуванням та із наданням йому іспитового строку.

Речовими доказами суд вважає за необхідне розпорядитись у відповідності до вимог ст.81 КПК України. Запобіжний захід залишається без змін.

Цивільний позов по справі не заявлявся.

Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України, суд, -

ЗАСУДИ В:

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ст. 186 ч. 2 КК України та призначити йому покарання у вигляді 4 (чотирьох) років позбавлення волі.

На підставі ст.75 КК України ОСОБА_1 від відбування призначеного покарання звільнити із випробуванням, надавши йому іспитовий строк тривалістю в 2 (два)роки .

Згідно ст. 76 КК України зобов'язати ОСОБА_1 повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання та періодично з'являтись до органів кримінально-виконавчої системи для реєстрації.

Речові докази по справі: телефон, переданий на зберігання ОСОБА_2 -залишити потерпілій.

До вступу вироку в законну силу запобіжний захід у відношенні ОСОБА_1 залишити без змін - підписка про невиїзд.

На вирок до апеляційного суду Київської області через Ірпінський міський суд може бути подана апеляція протягом 15 діб із моменту проголошення вироку, а підсудними - в той же строк із моменту вручення копії вироку.

Суддя             В. В. Кафтанов

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація