Судове рішення #1531082011

Справа № 308/17147/24


У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

22 жовтня 2024 року                                                         м. Ужгород


Слідчий суддя Ужгородського міськрайонного суду ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання - ОСОБА_2 , розглянувши у закритому судовому засіданні в залі суду в м. Ужгороді клопотання слідчого ВП № 1 Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області лейтенанта поліції ОСОБА_3 , погоджене прокурором Ужгородської окружної прокуратури ОСОБА_4 , про надання дозволу на проведення огляду будівлі та підсобних приміщень розташованих за адресою: АДРЕСА_1 , власником яких є ТОВ «Прага Уж», код ЄДРПОУ: 35771853, у межах досудового розслідування кримінального провадження № 42024072030000079


ВСТАНОВИВ:


Слідчий ВП № 1 Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області лейтенант поліції ОСОБА_3 звернувся до Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області з клопотанням, погодженим прокурором,  про надання дозволу на проведення огляду будівлі та підсобних приміщень розташованих за адресою: АДРЕСА_1 , власником яких є ТОВ «Прага Уж», код ЄДРПОУ: 35771853, у межах досудового розслідування кримінального провадження № 42024072030000079.

Однак, в подальшому слідчий подав заяву про повернення клопотання для дооопрацювання.

Відповідно до ч.1 ст. 26 КПК України, сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та у спосіб, передбачених цим Кодексом.

Дослідивши заяву та додані матеріали, враховуючи, що сторона кримінального провадження, яка подала клопотання скористалася своїм процесуальним правом та відкликала внесене клопотання, приходжу до переконання, що вищезазначене  клопотання, слід повернути слідчому.

Керуючись ст. 26 КПК України, слідчий суддя


ПОСТАНОВИВ:


Клопотання слідчого ВП № 1 Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області лейтенанта поліції ОСОБА_3 , погоджене прокурором Ужгородської окружної прокуратури ОСОБА_4 , про надання дозволу на проведення огляду будівлі та підсобних приміщень розташованих за адресою: АДРЕСА_1 , власником яких є ТОВ «Прага Уж», код ЄДРПОУ: 35771853, у межах досудового розслідування кримінального провадження № 42024072030000079 – повернути слідчому.


Ухвала оскарженню не підлягає.


Слідчий суддя Ужгородського

міськрайонного суду ОСОБА_1





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація