Судове рішення #1537981
№ 2-495/2007 p

№ 2-495/2007 p.

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ     УКРАЇНИ

 

25.05.2007 р.         Гайсинський районний суд Вінницької області

в складі: головуючого - судді С. К.Медвецького при секретарі А.А.Сегеді

розглянувши у попередньому судовому засіданні в місті Гайсині справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,  -

 

встановив:

 

14.05.2007 року ОСОБА_1  звернулася в суд з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

В судовому засіданні позивачка позов підтримала,  пояснила,  що шлюб їх остаточно розпався через відсутність любові,  поваги,  взаєморозуміння,  спільних життєвих інтересів,  різність характерів та поглядів на життя,  протягом останніх шести місяців разом не проживають,  подружніх стосунків не підтримують.

Відповідач позов визнав,  погоджувався на розірвання шлюбу,  пояснив,  що миритися не бажає,  а тому їх сім'я розпалася.

Відповідно до ч. 1  ст.  130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку,  встановленому  ст.  174 цього ж Кодексу. Згідно з ч. 4  ст.  174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

З'ясувавши позицію позивачки,  суд визнає,  що сім'я сторін розпалася остаточно,  оскільки сторони протягом шести місяців разом не проживають,  подружніх стосунків не підтримують,  а тому їх шлюб необхідно розірвати на підставі  ст.   ст.  110,  112 Сімейного кодексу України,  як такий,  що суперечить інтересам сторін.

Вирішуючи питання про витрати по реєстрації розірвання шлюбу суд вважає,  що їх необхідно покласти на відповідача.

Керуючись  ст.   ст.  10,  11,  60,  209,  213,  214,  215,  224-226 ЦПК України,  -

 

вирішив:

 

Позов задовольнити повністю.

Розірвати шлюб ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_2,  зареєстрований Центральним відділом реєстрації шлюбів м.  Києві з державним Центром розвитку сім'ї 01.12.2005 року,  актовий запис № 3405.

За реєстрацію розірвання шлюбу в органах РАГСу стягнути з ОСОБА_2 17 грн. державного мита. ОСОБА_1  від сплати державного мита звільнити.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Вінницької області через Гайсинський районний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги,  з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4  ст. 295 ЦПК України.

  • Номер: 22-ц/772/527/2018
  • Опис: за позовом Асаулюк Валентини Василівни до Спичинецької сільської ради, Погребищенського району про право на земельну частку (пай) та право власності на земельну ділянку у порядку спадкування за законом
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-495/2007
  • Суд: Апеляційний суд Вінницької області
  • Суддя: Медвецький С.К.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 05.02.2018
  • Дата етапу: 13.03.2018
  • Номер: 88-ц/772/7/2018
  • Опис: заява про перегляд постанови Апеляційного суду Вінницької області від 13.03.2018 у цивільній справі за позовом Асаулюк Валентини Василівни до Спичинецької сільської ради, Погребищенського району про право на земельну частку (пай) та право власності на земельну ділянку у порядку спадкування за законом
  • Тип справи: на заяву про перегляд рішення (ухвали) в цивільних справах за нововиявленими обставинами (а)
  • Номер справи: 2-495/2007
  • Суд: Апеляційний суд Вінницької області
  • Суддя: Медвецький С.К.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 25.06.2018
  • Дата етапу: 11.09.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація