Судове рішення #15406578

Шевченківський районний суд м.Львова



 Справа №: 3-572/11


П О С Т А Н О В А

06  квітня 2011 року                                                                      м. Львів

Суддя Шевченківського районного суду м. Львова Єзерський Р.Б. розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ з ОАТ та АТІ при ГУ МВС України у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності, -

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, непрацюючого, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, -

за ст. 130 ч. 1 КУпАП, -

У С Т А Н О В И В:

27.02.2011 року о 03 год.15 хв  гр.  ОСОБА_1  у м. Львові по вул. Скрипника-Драгана керував транспортним засобом «Suzuki Swift» д.н.з. 03АТ8812 в стані алкогольного сп’яніння, порушивши п. 2.9 «а» ПДР, чим скоїв правопорушення передбачене ст. 130 ч. 1 КУпАП.

При розгляді матеріалів адміністративної справи в суді гр. ОСОБА_1 свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав. Крім визнання правопорушником своєї вини, його вина у вчиненні адміністративного правопорушення стверджується матеріалами справи,  а саме: протоколом про адміністративне правопорушення від 27.02.2011 року, висновком щодо результатів медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції № 1307  від 27.02.2011 року.

В зв’язку з тим, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 1 КУпАП, враховуючи особу правопорушника та матеріали адміністративної справи, вважаю, що до нього слід застосувати адміністративне стягнення у виді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів.

Керуючись ст. ст. 283, 284 КУпАП, -

П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_2 визнати винним у вчинені адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 1 КУпАП та позбавити його права керування всіма видами транспортних засобів строком на 2 (два) роки.

На постанову може бути подано апеляційну скаргу, внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня її винесення до Апеляційного суду Львівської області через Шевченківський районний суд м. Львова.




Суддя Шевченківський районний суд м.Львова   ОСОБА_3



  • Номер: 3/1707/3992/11
  • Опис: ухилилась від виконання обов"язків щодо виховання своїх неповнолітніх дітей
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-572/11
  • Суд: Зарічненський районний суд Рівненської області
  • Суддя: Єзерський Р.Б.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 07.12.2011
  • Дата етапу: 20.12.2011
  • Номер:
  • Опис: Порушення порядку проведення розрахунків
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-572/11
  • Суд: Іллічівський міський суд Одеської області
  • Суддя: Єзерський Р.Б.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 11.03.2011
  • Дата етапу: 31.03.2011
  • Номер: 3/416/4106/11
  • Опис: Протокол АЕ № 446881 від 14.06.11р. 21:00 вул. Переяславська - керування мопедом без мотошолома
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-572/11
  • Суд: Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу
  • Суддя: Єзерський Р.Б.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 05.07.2011
  • Дата етапу: 27.07.2011
  • Номер: АП-572
  • Опис: Перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-572/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Єзерський Р.Б.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 26.01.2011
  • Дата етапу: 26.01.2011
  • Номер: 3/59/11
  • Опис: порушення правил використання обєктів тваринного сівту
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-572/11
  • Суд: Буський районний суд Львівської області
  • Суддя: Єзерський Р.Б.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.06.2011
  • Дата етапу: 08.06.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація