РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 2-186\07
8 травня 2007року м. Гребінка
Гребінківський районний суд Полтавської області у складі головуючого судді Сінгур В.О. при секретарі Дмитренко В.П., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
У березні 2007 року ОСОБА_1. звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2. про розірвання шлюбу. В позові вказує, що шлюб з ОСОБА_2. зареєстрували у м. Гребінка Полтавської області у відділі реєстрації актів цивільного стану 15 вересня 1984 року, про що в книзі реєстрації актів цивільного стану зроблено актовий запис № 78. В шлюбі
У судовому засіданні позивач позов підтримала, просить розірвати шлюб, відповідач проти розірвання шлюбу заперечує.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.
Відповідно до ч.4ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється рішення в порядку, встановленому ст.. 174 цього ж Кодексу. Згідноч.4ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Суд заслухавши позивача, відповідача, дослідивши матеріали справи приходить до висновку про задоволення позову з наступних підстав.
Судом встановлено, що відповідач і позивач не проживають як подружжя майже рік. Як пояснила позивач відповідач не дбав про матеріальне забезпечення сім"ї, а також ревнощі призвели до втрати почуття взаємоповаги одне до одного і збереження сім'ї стало неможливим. Шлюб у позивача та відповідача перший.
Судом встановлено, що сторони зареєстрували шлюб м. Гребінка Полтавської області у відділі реєстрації актів цивільного стану 15 вересня 1984 року, про що в книзі реєстрації актів цивільного стану зроблено актовий запис №78.
Як з"ясовано у судовому засіданні позивач фактично проживає у матері. Між позивачем і відповідачем склались напружені стосунки, що призводить до суперечок в сім'ї.
Суд враховуючи вказані обставини вважає, що подальше подружнє життя та збереження шлюбу не можливе, тому шлюб необхідно розірвати.
Керуючись ст.ст.10,59, 60, 130,174,212-215, 218 ЦПК України, ст.112 Сімейного Кодексу України, суд -
ВИРІШИВ:
Шлюб зареєстрований між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 у м. Гребінка Полтавської області у відділі реєстрації актів цивільного стану 15 вересня 1984 року актовий запис № 78 - розірвати.
При розірванні шлюбу в органах РАЦС стягнути з відповідача ОСОБА_2 на користь держави державне мито в розмірі 17 грн. Звільнити від сплати державного мита ОСОБА_1
Прізвище позивача - ІНФОРМАЦІЯ_1 змінити на дошлюбне - ІНФОРМАЦІЯ_2.
Стягнути з відповідача на користь позивача ОСОБА_1. судові витрати:
· державне мито в розмірі 8,50грн.
· витрати на інформаційно-технічне забезпечення в розмірі 7,50грн.
Рішення може мути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Полтавської області шляхом подачі в 10 денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього впродовж 20 днів апеляційної скарги.