2-213 \07
Рішення
іменем України
9.05.2007 року Тетіївський районний суд Київської області у складі:
головуючого судді: Архангельського А.М, при секретарі : Волошко К.В.
розглянувши у попередньому судовому засіданні в м. Тетіїв цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,
встановив:
Сторони проживали у зареєстрованому шлюбі з 1994 року по 1996 рік від якого мають неповнолітню доньку ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає з позивачкою.
Позивачка звернувся до суду з позовною заявою в якій просить стягнути аліменти з ОСОБА_2 посилаючись на те, що з відповідачем вона однією сім'єю не проживає, дочка знаходяться на її утриманні. Не зважаючи на те, що відповідач є батьком дитини, він добровільно допомоги на її утримання не надає.
В судовому засідання позивачка ОСОБА_1 позовні вимоги підтримала.
Відповідач ОСОБА_2, в удове засідання не прибув, але в заяві просить суд слухати справу в його відсутності позовні вимоги визнав.
Суд вважає, що при обставинах, коли із копій свідоцтв про народження встановлено, що відповідач ОСОБА_2. є батьком неповнолітньої ОСОБА_3, а із довідки виконавчого комітету Тетіївської міської ради № 2680 від 18.04.2007 року встановлено, що позивачка утримує неповнолітню доньку, то позов підлягає задоволенню.
Крім того з відповідача, відповідно до ст. 81, ст. 88 ЦПК України потрібно стягнути 51 гривню державного мита, по скільки позивачка згідно законодавства звільнена від його уплати.
Керуючись ст. 180, CT..182 ст. 183 Сімейного Кодексу України, ст. ст. 81, 88, Ю130.174, 294 ЦПК України, суд , -
вирішив:
Стягувати щомісячно з ОСОБА_2, 1973 року народження, уродженця та АДРЕСА_1, не працюючого, на користь ОСОБА_1, 1974 року народження, жительки АДРЕСА_2, аліменти з усіх видів заробітку в розмірі 1\4 частини, але не менше ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку, дочку ОСОБА_3-ІНФОРМАЦІЯ_1, починаючи з 24.04.2007 року до її повноліття.
Стягнути ОСОБА_2 на користь держави державне мито в розмірі 51 гривні.
Рішення в частині стягнень за один місяць підлягає негайному виконанню і може бути оскаржене до Апеляційного суду Київської області протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, яка може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення.