Судове рішення #1552052
Справа 2-1083/07

Справа 2-1083/07

 

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

Іменем України

 

01   червня   2007   року      Інгулецький      районний   суд   м. Кривого   Рогу Дніпропетровської області у складі:

головуючого судді   -   Іванова С. М. ,

при секретарі                                      -   Богдан О.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Кривому Розі цивільну справу за позовом Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Криворіжгаз» до ОСОБА_1,  ОСОБА_2 про стягнення боргу за спожитий природний газ,  -

 

ВСТАНОВИВ:

 

Позивач звернувся з вищенаведеними вимогами,  посилаючись на те,  що їх організація поставляє природний газ споживачам.  Відповідачі є споживачами послуг,  які надає позивач по забезпеченню їх природним газом,  та зобов'язані своєчасно вносити плату за спожитий газ. Позивач свої зобов'язання по наданню послуг виконує належним чином.

За період з 01.07.2004 року по 01.02.2007 року відповідачам було поставлено природного газу на суму 245, 96 грн. Відповідачі не сплатили нічого. В результаті чого у відповідачів виникла заборгованість на загальну суму 245, 96 грн.

В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав в повному обсязі. Просить стягнути солідарно з відповідачів на користь їх підприємства борг в сумі 245, 96 грн.,  витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30, 00 грн.,  а також судовий збір на користь держави в розмірі 51 гривні.

Відповідачі неодноразово викликалися до суду,  про час та місце розгляду справи повідомлені своєчасно,  у встановленому законом порядку,  але до суду так і не з'явилися,  про причину неявки суд не повідомили,  своїх заперечень не надали. За таких обставин,  суд вважає за можливе розглянути справу на підставі наявних доказів,  та постановити заочне рішення згідно  ст.  ст. 224-225 УПК України.

Так,  в судовому засіданні встановлено,  що відповідачі користуються послугами позивача,  але свої зобов'язання по оплаті послуг не виконують,  передбачені платежі не сплачують,  внаслідок чого виникла заборгованість,  яка за період з 01.07.2004 року по 01.02.2007 року становить 245, 96 грн.

Сума заборгованості підтверджується наданим позивачем розрахунком та нормативними актами,  які підтверджують правильність сум щомісячних платежів.

Встановленим обставинам відповідають правовідносини із зобов'язань по оплаті послуг за природний газ,  та недопустимості односторонньої відмови від виконання зобов'язань,  та наслідків неналежного виконання зобов'язань.

 

Таким чином,  в судовому засіданні встановлено,  що права позивача порушені,  а тому підлягають відновленню,  а сума заборгованості підлягає стягненню з відповідачів,  як і сума судового збору на користь держави.

Керуючись  ст.  ст. 509, 526, 527, 530, 543, 610, 615 ЦК України,   ст.  ст. 64, 68 ЖК України,   ст.  ст. 212-215, 224-228 ЦПК України суд ,  -

 

 ВИРІШИВ:

 

Позовні вимоги задовольнити.

Стягнути солідарно з ОСОБА_1,  ОСОБА_2 на користь Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Криворіжгаз» (р/р 26036301141554 у філії Центрально-Міського відділення ПІБ м. Кривого Рогу,  МФО 305493,  ОКПО 03341397 в рахунок погашення заборгованості 245 (двісті сорок п'ять) гривень 96 копійок.

Стягнути солідарно з ОСОБА_1,  ОСОБА_2 на користь держави судовий збір в сумі 51 (п'ятдесят одна) гривня.

Стягнути солідарно з ОСОБА_1,  ОСОБА_2 витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи Інгулецьким районним судом м. Кривого Рогу на користь держави в розмірі 30 (тридцять) гривень.

Заяву про перегляд заочного рішення відповідачами може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано протягом десяти днів з дня його проголошення. Апеляційну скаргу на рішення може бути подано апеляційному суду Дніпропетровської області через Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження,  якщо заяву не було подано,  або після закінчення строку на подачу апеляційної скарги,  якщо скарга не подана,  або після розгляду скарги апеляційним судом.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація