Судове рішення #15524533

              

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ПРО ЗАЛИШЕННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ БЕЗ РУХУ

 23 травня 2011 року                                                                 Справа №  2a-0870/3730/11

м. Запоріжжя


Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Недашківська К.М., розглянувши матеріали адміністративного позову за позовною заявою Державної податкової інспекції у Ленінському районі м. Запоріжжя до Приватного підприємства ПФ «НООРД» про припинення юридичної особи,

                                                             ВСТАНОВИВ:

20 травня 2011 року до Запорізького окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Державної податкової інспекції у Ленінському районі м. Запоріжжя (далі іменується – позивач) до Приватного підприємства ПФ «НООРД»  (далі іменується – відповідач) про припинення юридичної особи.

За приписами Кодексу адміністративного судочинства України позов пред’являється шляхом подання позовної заяви до суду першої інстанції, яка повинна відповідати вимогам, встановленим ст. 106 цього Кодексу.

Згідно ст. 107 КАС України суддя після одержання позовної заяви з’ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу.

Як вбачається з матеріалів заяви, позивач просить припинити підприємницьку діяльність юридичної особи Приватного підприємства ПФ «НООРД», однак до позовної заяви не додано жодних відомостей щодо засновників цієї юридичної особи, що позбавляє суд можливості повідомити про розгляд справи усіх осіб, на права і обов’язки яких може вплинути рішення в адміністративній справі.

Позивачем, в порушення ч. 3 ст. 106 КАС України, до позовної заяви не додано доказів надіслання третім особам  копій позовної заяви та доданих до неї документів.

Відповідно до ч. 1 ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без дотримання вимог, встановлених ст. 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

З огляду на викладене, позовну заяву слід залишити без руху.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 108, 160, 165 КАС України, суддя

УХВАЛИВ:

1. Позовну заяву Державної податкової інспекції у Ленінському районі м. Запоріжжя до Приватного підприємства ПФ «НООРД»  про припинення юридичної особи, залишити без руху.

2. Надати Державній податковій інспекції у Ленінському районі м. Запоріжжя строк для усунення недоліків позовної заяви до   10 червня 2011 року  

3. Державній податковій інспекції у Ленінському районі м. Запоріжжя необхідно у встановлений судом строк для усунення недоліків позовної заяви подати до суду відомості про засновників Приватного підприємства ПФ «НООРД» із зазначенням їх місця проживання та реєстрації; докази направлення копій позовної заяви та доданих до неї документів третім особам – засновникам Приватного підприємства ПФ «НООРД».

          4. Роз’яснити, що згідно з п. 1 ч. 3 ст. 108 КАС України, якщо у встановлений судом строк, позивач не усуне недоліки позовної заяви, її буде повернуто позивачу з усіма доданими до неї матеріалами.

          5. Копію цієї ухвали надіслати Державній податковій інспекції у Ленінському районі м. Запоріжжя.

          

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо  його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного  провадження.

          Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали (якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то в 5-денний строк з дня отримання цією особою копії ухвали) апеляційної скарги, з подачею її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку,  передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було  повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду  безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне  оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після  закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом  владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії  ухвали суду.

Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Суддя                                            (підпис)                                            К.М.Недашківська

    

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація