Судове рішення #1566369
Справа № 2-84

Справа № 2-84

2008 року

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е  М  У К Р А Ї Н И

(заочне рішення)

          21 січня 2008 року  Бахмацький районий суд Чернігівської області в складі :

                            головуючого судді Приліпка В.М.

при секретарі Петренко О.Г.

          розглянув у  відкритому судовому засіданні  в приміщенні Бахмацького районого суду справу за позовом Роменської дистанції колії до ОСОБА_1 про визнання особи такою, що втратила право на користування житловим приміщенням у зв"язку із зміною постійного місця проживання, -

 

В С Т А Н О В И В :

 

             Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 про визнання особи такою, що втратила право на користування житловим приміщенням у зв"язку із зміною постійного місця проживання з підстав, передбачених ст.71 ЖК України, вказуючи на те, що  ОСОБА_1 перебуває на реєстраційному обліку в АДРЕСА_1. Даний будинок знаходиться на балансі Роменської дистанції колії. Але відповідачка з 1997 року за даною адресою не проживає. У зв"язку з цим, позивач просить визнати ОСОБА_1 такою, що втратила право користування житлом, що розташоване по АДРЕСА_1.

               В судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги і просить суд задовольнити позов. Виклав мотиви зазначені в позовній заяві.

               Відповідачка в судове засідання не з"явилася з невідомих суду причин.

              Розглянувши матеріали справи, заслухавши осіб, які беруть участь у справі, суд вважає, що позов підлягає задоволенню із слідуючих підстав.

              Відповідно до ч.1 ст.71 ЖК України при тимчасовій відсутності наймача або членів його сім"ї за ними зберігається жиле приміщення протягом шести місяців.

            Як встановлено в судовому засіданні і що підтверджується довідкою № 512 від 12 грудня 2007 року житловий будинок розташований в АДРЕСА_1 знаходиться на балансі Роменської дистанції колії.

            Як встановлено в судовому засіданні, відповідачка дійсно фактично не проживає на території Григорівської сільської ради за адресою АДРЕСА_1. Це підтверджується довідкою Григорівської сільської ради № 2216 від 03.12.2007 року та актом комісії від 28.09.2007 року.

            Згідно довідки Роменської дистанції колії № 513 від 12.12.2007 року з 1997 року квартирна плата за проживання в АДРЕСА_1 на рахунок позивача не надходила.

              Враховуючи вищевикладене, суд вважає, що поважних причин, які б давали право на користування відповідачем даною квартирою  в судовому засіданні не встановлено.          

              Керуючись ст.ст. 10, 60, 61, 88, 224-228 ЦПК України, ст.71, 72 ЖК України, суд,-

 

В И Р І Ш И В :

 

           Позов Роменської дистанції колії до ОСОБА_1 про визнання особи такою, що втратила право на користування житловим приміщенням у зв"язку із зміною постійного місця проживання -  задовольнити.            Визнати ОСОБА_1 такою, що втратила право на користування житлом - квартирою АДРЕСА_1.

         

 

            Стягнути із ОСОБА_1 на користь Роменської дистанції колії 8 грн. 50 коп. в рахунок відшкодування судового збору та 7 грн.50 коп. витрат з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи, а всього стягнути 16 грн.

           Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

           Позивач має право оскаржити заочне рішення в загальному порядку.                              

           Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.Апеляційня скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

                                                   

                                             Суддя

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація