Судове рішення #1568695
Справа № 8-1/2007р

Справа 8-1/2007р.

 

РІШЕННЯ

 ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

 

18 травня 2007 року           Жидачівський  районний суд Львівської області

у складі :      головуючого-судді  Сидорака Б.Г.

при секретарі                               Маркевич М. С.

розглянув у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про скасування рішення Жидачівського районного суду від 14 травня 2007 року про визнання особи безвісно відсутньою, -

 

встановив:

 

Заявниця ОСОБА_1 звернулася в суд із заявою про скасування рішення Жидачівського районного суду від 14 травня 2007 року,  відповідно до якого вона визнана безвісно відсутньою,  оскільки в місці її проживання більше року не було відомостей про її перебування. Зазначила,  що з 2004 року перебувала в Республіці Чехія на роботі і місце її проживання було відоме її чоловіку ОСОБА_2 та її родичам.  В даний час приїхала на постійне місце проживання,  просить скасувати рішення суду про визнання її безвісно відсутньою,  заяву задоволити.

В судовому засіданні заявниця заявлені вимоги підтримала.

Відповідно до  ст. 250 ЦПК України в разі появи фізичної особи,  яку було визнано безвісно відсутньою суд скасовує своє рішення про визнання її безвісно відсутнім.

Керуючись  ст.   ст. 213-215,  250 ЦПКУкраїни, -

 

вирішив:

 

Заяву   ОСОБА_1 задоволити.

Рішення Жидачівського районного суду від 14 травня 2007 року про визнання ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 уродженки с. Лівчиці Жидачівського району Львівської області безвісно відсутньою -скасувати.

На   рішення може бути подана   заява   про    апеляційне   оскарження протягом   десяти днів   з   дня   оголошення   рішення,    апеляційна   скарга протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Львівської області через Жидачівський районний суд. Головуючий - суддя : підпис.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація