Судове рішення #1570118
Справа 1-215 2007 року

Справа 1-215 2007 року

ВИРОК

 ІМ"ЯМ УКРАЇНИ

30 травня 2007 року

Королівський районний суд м.Житомира в складі :

головуючого Покатілова О.Б.

при секретарі Чивчиш ОБ.

з участю прокурора Гриценка С.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Житомирі кримінальну справу по обвинуваченню

ОСОБА_1,      1968      р.

народження, уродж. с.Городище Черняхівського

району   Житомирської   області,   гр-на   України.

одруженого,            невійеьковозобов"язаного,               з

н/середньою    освітою,    непрацюючого,    прож.

АДРЕСА_1, раніше

несудимого, за ст. 164 ч.І КК України,-

встановив : ОСОБА_1, будучи згідно рішення Корольовського районного суду м.Житомира від 23 травня 2006 року зобов'язаним до сплати аліментів на користь ОСОБА_2 на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, дочки ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 та сина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3, в розмірі ½  частини всіх видів його заробітку щомісячно. Однак підсудний, з 01 квітня 2006 року по 01 лютого 2007 року навмисно злісно ухиляється від сплати аліментів на утримання дітей, іншу матеріальну допомогу на утримання дітей за вказаний період не надавав та всього допустив заборгованість по сплаті аліментів на загальну суму 4237 грн. 52 коп.

Підсудний свою вину у скоєнні інкримінованого злочину визнав повністю та показав, що він дійсно зобов"язаний до сплати аліментів на утримання дітей, однак, аліменти не платив, хоча мав мінливі заробітки. Іншу, крім сплати аліментів, матеріальну допомогу на утримання дитини не надавав. Вина підсудного повністю підтверджується :

·  показами потерпілої ОСОБА_6, яка показала, що підсудний по справі аліменти на утримання дитини на протязі тривалого часу не виплачував, іншу матеріальну допомогу не надавав;

·  копію виконавчого листа № 2-2165/2006 року, згідно якого підсудний зобов"язаний до сплати аліментів на утримання дітей на користь потерпілої (а\с

п);

- довідкою-розрахунком про заборгованість підсудного по сплаті аліментів

на утримання дитини на загальну суму 4237 грн. 27 коп. (а\с 8);

-     повідомленнями ДВС про необхідність сплати аліментів та

попередженнями про кримінальну відповідальність за ухилення від сплати

аліментів (а\с 12).

 

Оцінивши викладені докази в їх сукупності, суд вважає вину підсудного доведеною повністю та кваліфікує його дії за ст. 164 ч.1 КК України, як злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей.

При призначенні покарання суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного та обставини, що пом"якшують та обтяжують покарання.

Злочин, передбачений ст. 164 ч.1 КК України, є злочином невеликої тяжкості.

Підсудний раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, за місцем проживання характеризується позитивно.

Обставиною, що пом"якшує покарання підсудному, є повне визнання вини.

Обставини, що обтяжують покарання підсудного по справі не виявлені.

На підставі викладеного суд вважає, що виправлення та перевиховання підсудного можливе без ізоляції від суспільства, тому призначає йому покарання у вигляді обмеження волі з випробуванням.

Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України,-

засудив :

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ст. 164 ч.1 КК України та призначити йому покарання у вигляді одного року обмеження волі.

На підставі ст.ст. 75, 76 п.п.3,4 КК України, звільнити засудженого від відбування покарання з випробуванням, термін випробування встановити на один рік. Зобов"язати засудженого : повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, періодично з'являтись до органів кримінально-виконавчої системи для реєстрації.

До строку відбуття покарання зарахувати термін попереднього ув'язнення з 16 травня 2007 року по 30 травня 2007 року (включно).

Міру запобіжного заходу відносно засудженого до набрання вироком законної сили змінити з тримання під вартою на підписку про невиїзд з постійного місця проживання, звільнивши його з-під варти в залі суду..

Вирок може бути оскаржений до Житомирського апеляційного суду через

Корольовський районний суд м Житомира протягом 15 діб з моменту його

проголошення.       

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація