Судове рішення #1576578
Справа №2-207/07

Справа №2-207/07

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ     УКРАЇНИ

31 травня 2007 року                                                                       м. Вінниця

Староміський районний суд міста Вінниці в складі

головуючої судді Денишенко Т.О., 

при секретарі Пащенко К.І., 

з участю позивачки ОСОБА_1., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вінниці, в приміщенні суду, в залі судових засідань № 5 цивільну справу № 2-207/05 за позовом

ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

17 січня 2007 року ОСОБА_1. звернулася в суд з позовом до ОСОБА_2. про розірвання шлюбу, мотивуючи свою вимогу наступни­ми обставинами. 26 вересня 1998 року позивачка зареєструвала шлюб з відповідачем у Вінницькому міському відділі реєстрації актів громадян­ського стану, про що в книзі реєстрації актів про одруження було зроб­лено запис за № 1961. Від спільного проживання подружжя має двох не­повнолітніх дітей - сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та доньку ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2. Сімейне життя виявилося невдалим, оскільки у подружжя різні погляди на життя, обов'язки в сім'ї, побуті. Відповідач не піклу­ється про створення нормальних сімейних стосунків, зловживає спирт­ними напоями, провокує скандали, непорозуміння. Сім'я розпалася. її збереження, нормальне виховання дітей в таких умовах неможливе.

В судовому засіданні позивачка свою вимогу повністю підтримала за обставин, викладених в заяві і просить суд позов задовольнити. Підкрес­лила, що Шлюб з ОСОБА_2. розпався, примирення між ними не можливе. Строк, наданий судом з цією метою, позитивних наслідків не дав. Відповідач не змінив свого життя і не вживав жодних заходів до збереження сім'ї.

Відповідач ОСОБА_2 в дане судове засідання не з'явився з неві­домих суду причин, хоча про день, місце та час розгляду справи був по­відомлений належним чином, причини своєї неявки суду не повідомив,

 

на надав заяву про розгляд справи у його відсутності. За таких обставин, суд вважає можливим розглянути дану справу заочно.

Суд, заслухавши пояснення позивачки, дослідивши матеріали цивіль­ної справи № 2-207/07, приходить до висновку, що позов підлягає задо­воленню.

Судом встановлено що 26 вересня 1998 року сторони у справі зареє­стрували шлюб у Вінницькому міськвідділі РАГС, про що в книзі ре­єстрації актів про одруження зроблено запис за № 1961 ( а. с. 6 ). Від спі­льного проживання у подружжя ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 народився син ОСОБА_3 ( а. с. 7 ), ІНФОРМАЦІЯ_2 народилася донька ОСОБА_4. Сто­рони припинили шлюбні стосунки, не ведуть спільне господарство через відповідача, який не піклується про збереження сім'ї, зловживає спирт­ними напоями і на цьому грунті вчиняє скандали, сварки, б'є відпові­дачку. Позивачка стверджує, що примирення не можливе та вона остато­чно прийшла до висновку про неможливість сумісного проживання у шлюбі. Наданий судом чотиримісячний строк на примирення сторонам у справі позитивних наслідків не дав. Позивачка стверджує, що ОСОБА_2 нідого не зробив для примирення. Суд прийшов до висновку, що сім'я розпалася остаточно, її збереження неможливе, шлюб існує лише формально і підлягає розірванню, що абезпечить інтереси неповнолітніх дітей щодо належного виховання в спокійній обстановці.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 110 , 111, 112 Сімейно­го кодексу України, ст.ст. 212-215, 224-227 ЦПК України, суд -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 26.09. 1998 року у відділі РАГС Вінницької міської ради Вінницької області, актовий запис № 1961 - розірвати.

При реєстрації розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2. на ко­ристь держави державне мито в сумі 17,00 ( сімнадцять ) гривень,ОСОБА_1 від сплати державного мита звільнити.

Протягом десяти днів з дня отримання копії рішення суду може бути подана заява про його перегляд. Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано до апеляційного суду Вінницької області через Староміський рай суд м. Вінниці протягом десяти днів з дня його проголошення, апеляційну ска­ргу на рішення суду - протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація