ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
"10" січня 2008 р. справа № 8/250
За позовом | Управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі м.Чернівці |
до відповідача | Приватного підприємства з іноземним капіталом «Акма» |
про | стягнення заборгованості по платежам до Пенсійного фонду –1577,39 грн. |
Суддя Черв’яков Є.В. |
Представники : |
Від позивача | Представник за дорученням від 09.01.2008р. №125/01 –Шаховцева Т.В. |
Від відповідача | не з’явився |
В С Т А Н О В И В :
Управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі м.Чернівці звернулось із позовною заявою до Приватного підприємства з іноземним капіталом «Акма»про стягнення заборгованості по платежам до Пенсійного фонду –1577,39 грн.
Під час попереднього судового засідання предстаник Управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі м.Чернівці надав заяву від 09.01.08 № 132/09 про відмову від позову та просить закрити провадження по справі в зв’язку із фактичною сплатою боргу відповідачем.
Відмова від позову не суперечить чинному законодавству та не порушує чиї-небудь права свободи та інтереси.
Відповідач належним чином був повідомлений про день та час слухання справи, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення, проте явку свого представника в судове засідання не забезпечив, правом наданим ст. 51 КАС України на подання відзиву не скористався.
Нез’явлення представника відповідача в судове засідання не перешкоджає вирішенню спору по суті, справу може бути розглянуто без його участі за наявними в ній матеріалами.
Розглянувши подані документи і матеріали, заслухавши представників сторін, оцінивши наявні в матеріалах справи та дослідженні в судовому засіданні докази суд прийшов до висновку, що слід прийняти відмову позивача від позову та закрити провадження по справі.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 51, 136, п. 2 ч. 1 ст. 157, ст. 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
У Х В А Л И В :
Закрити провадження у справі.
Ухвала, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Порядок і строки апеляційного оскарження.
Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя
- Номер:
- Опис: вчинення дій по відчуженню нежитолової будівлі
- Тип справи: За заявою сторони (друга iнстанцiя)
- Номер справи: 8/250
- Суд: Харківський апеляційний господарський суд
- Суддя: Черв'яков Є.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.06.2018
- Дата етапу: 20.06.2018
- Номер:
- Опис: про вчинення дій по відчуженню нежитлової будівлі
- Тип справи: Відновлення чи продовження процесуальних строків (2-й розділ звіту)
- Номер справи: 8/250
- Суд: Харківський апеляційний господарський суд
- Суддя: Черв'яков Є.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Залишено без розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 25.07.2018
- Дата етапу: 26.07.2018
- Номер:
- Опис: про вчинення дій по відчуженню нежитлової будівлі
- Тип справи: За заявою сторони (друга iнстанцiя)
- Номер справи: 8/250
- Суд: Харківський апеляційний господарський суд
- Суддя: Черв'яков Є.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 25.07.2018
- Дата етапу: 26.07.2018