КОПІЯ
Справа № 2-502/2007 РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 травня 2007 року Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області у складі: головуючої - судді Лузан Л.В., при секретарі - Сиверин Л.А., розглянувши в судовому засіданні в м. Вознесенську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
15.02.2007 року позивачка ОСОБА_1 звернулася до суду з позовною заявою до відповідача ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
В обгрунтування своїх позовних вимог позивачка вказувала, що 21.04.1995 року Вознесенським міськвідділом ЗАГС Миколаївської області було зареєстровано шлюб між нею та відповідачем, від якого мають неповнолітню дитину: доньку -ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження. Шлюбні відносини між сторонами припинені з січня 2006 року через те, що відповідач поводить себе агресивно, проявляє неповагу до неї, зневажливо ставить до її дітей від інших шлюбів, у зв'язку з чим у сім'ї постійно виникають скандали та непорозуміння, що негативно впливає на моральний розвиток дітей, тому, позивачка просила суд розірвати шлюб між нею та відповідачем.
В судовому засіданні позивачка позовні вимоги підтримала в повному обсязі. Крім цього додала, що за час наданий судом для примирення вони з чоловіком не примирилися та останнє між ними взагалі не можливе.
Відповідач у судовому засіданні заперечував проти розірвання шлюбу з позивачкою ОСОБА_2, оскільки вважав, що збереження їх шлюбу в подальшому відповідатиме інтересам позивачки.
Дослідивши матеріали справи, у межах заявлених вимог та на підставі наданих доказів, відповідно до вимог, передбачених ст. 11 ЦПК України, суд дійшов до висновку, що позовні вимоги ОСОБА_1 про розірвання шлюбу - обґрунтовані та підлягають задоволенню з наступних причин.
Згідно ст. 112 Сімейного кодексу України, суд, з'ясувавши фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову, постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше сумісне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них та інтересам їх неповнолітньої дитини, що мають істотне значення.
Так, у судовому засіданні встановлено, що сторони з січня 2006 року припинили шлюбні відносини, за час наданий судом для примирення сторони не примирилися, тому, з урахуванням обставин даної справи, суд вважає, що подальше сумісне життя подружжя та збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них та інтересам неповнолітніх дітей, що мають істотне значення. Отже, шлюб між сторонами, відповідно до вимог ст. 112 Сімейного кодексу України, має бути розірвано.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 10,11,209,212,213,214,215 ЦПК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, зареєстрований 21.04.1995 року Вознесен-ським міськвідділом ЗАГС Миколаївської області, актовий запис № 98 - розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути з ОСОБА_2держмито на користь держави у розмірі 17 (сімнадцять) гривень, ОСОБА_1 від сплати держмита -звільнити.
Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Миколаївської області через міськрайонний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня проголошення рішення та подачі апеляційної скарги протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.