Справа № 1-201/11
В И Р О К
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 червня 2011 року м. Коломия
Коломийський міськрайонний суд
Івано-Франківської області
у складі:
головуючого-судді Димашка В.П.
секретаря Гайової Г.Ф.
з участю прокурора Данищука Д.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду міста Коломиї справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Ценява, зареєстрованого в АДРЕСА_1 проживаючого в АДРЕСА_2 українця, громадянина України, не одруженого, освіта середньо-спеціальна, не працюючого, судимого 14.07.1999 року Коломийським міським судом за ст. 81 ч.3, 140 ч.2 КК України (Редакція 1960 року) до 3 років позбавлення волі, 20.06.2000 року Коломийським міським судом за ст. 81 ч.3, 43 КК України (редакція 1960 року) до 2 років позбавлення волі, 21.03.2002 року Коломийським міським судом за ст. 185 ч.4 КК України до 5 років 3 місяців позбавлення волі, 25.12.2008 року Коломийським міськрайонним судом за ст. 162 ч.1, ст. 296 ч.1 і на підставі ст. 70 КК України до штрафу у - розмірі 8500 грн., 25.01.2010 року Рогатинським районним судом за ст.ст. 71, 185 ч.2 КК України до арешту на строк 4 місяці та 8500 грн. штрафу, у вчиненні злочинів передбачених ст.ст. 185 ч.2, 185 ч.3, і 15 ч.2, 185 ч.3, КК України, -
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 вчинив таємне викрадення чужого майна повторно, таємне викрадення чужого майна повторно, поєднане із проникненням у приміщення, та закінчений замах на таємне викрадення чужого майна повторно, поєднаний із проникненням у житло.
Злочини скоєно за таких обставин.
ОСОБА_1 останній раз будучи судимим 25.01.2010 року Рогатинським міськрайонним судом за ст. 185 ч. 2 КК України до чотирьох місяців арешту та штрафу 8500 гривень, який не сплатив, маючи непогашену судимість повторно вчинив злочини при наступних обставинах:
Близько 01 год. 05.11.2010 року підсудний ОСОБА_1 перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння в м. Коломия по вулиці Чайковського, скориставшись відсутністю власника діючи умисно і повторно, керуючись корисливими мотивами, відчинив двері автомобіля ножицями, і викрав з салону автомобіля автомагнітолу марки «LD» (МП-3), вартістю чотириста гривень та документи, які належали ОСОБА_2, паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, посвідчення водія, талон попередження до посвідчення водія, після чого з викраденим пішов до себе додому, по дорозі заховавши викрадені документи під ленолеумом у під’їзді будинку АДРЕСА_2 Того ж дня ОСОБА_1 продав автомагнітолу незнайомому громадянину на залізнодорожному вокзалі в м. Коломия за 100 гривень. Своїми діями ОСОБА_1 спричинив майнову шкоду потерпілому ОСОБА_2 на загальну суму 400 гривень.
Крім того, 31.12.2010 року близько 01 год. ОСОБА_1 перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, розхитавши та виламавши решітку на вікні будинку що в АДРЕСА_3 викрав звідти велосипед марки «Салют» вартістю 600 грн. та насос марки «К-90-55» вартістю 582 грн. 79 коп., після чого з місця події скрився, насос здав на металобрухт за 70 грн. на пункті прийому металобрухту на території колишнього заводу «Сільмаш», а велосипед продав не встановленій слідством особі за 150 грн. в м. Коломия на вул. Степана Бандери, чим спричинив КП «Коломияводоканал» майнову шкоду на загальну суму 1182 грн.79 коп.
Крім того, 13 лютого 2011 р. близько 18.00 год. ОСОБА_1 перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, діючи умисно, повторно, з корисливих мотивів, в м. Коломия з метою таємного викрадення майна в господарстві АДРЕСА_4 приставивши драбину до будинку №26, яку знайшов у підсобному приміщенні цього ж господарства піднявся на другий поверх, розбивши віконне скло проник в житлове приміщення, та викрав бувшу у використанні бензопилу марки «Урал-2» вартістю 750 гривень, бувшу у використанні бензопилу марки «Штіль МС-230» вартістю 1200 гривень, навісний замок вартістю 15 гривень, робочі рукавиці вартістю 3 гривні, 5 євро розеток, вартість однієї розетки становить 8 гривень, вартість подвійної розетки становить 13 гривень, пару носків вартістю 5 гривень; запобіжник до електрощита вартістю 12 гривень; євро включатель вартістю 12 гривень, один кілограм цвяхів (200мм) вартістю 15 грн. а всього на загальну суму 2062 грн., однак свої злочинні дії до кінця не довів, з причин, які не залежали від його волі, оскільки був затриманий власником будинку ОСОБА_4 на подвір'ї господарства.
Підсудний свою вину визнав повністю розкаявся у скоєному і вказав, що він 05.11.2010 року близько 01 години ночі, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння повертався у квартиру №38 де він проживав на АДРЕСА_2. Побачив автомобіль ВАЗ 2107 і вирішив проникнути в середину з метою крадіжки. Нижницями, які мав при собі відкрив замок передньої дверки пасажира, заліз в середину, та викрав магнітолу, та документи, паспорт, посвідчення водія та інші, і пішов додому. Документи сховав у під’їзді під леноліумом, а авто магнітолу на наступний день продав незнайомому чоловіку біла залізнодорождорожного вокзалу за 100 грн.
Крім того 31 грудня 2010 року він ішов з центру міста Коломия додому, і близько 01 години ночі проходячи попри приміщення насосної станції та перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння вирішив залізти та щось викрасти. Розхитав решітку на вікні, проліз в середину, взяв велосипед та насос для води, заховав за гаражом, пішов додому узяв санки і відтягнув на територію «Сільмашу» з метою здачі в металобрухт. На наступний день здав насос на металобрухт за 70 грн., а велосипед продав незнайомому чоловіку по вул. Бандери за 150 грн.
Крім того, 13 лютого 2011 р. близько 18.00 год. ідучи додому з річки по вул. Набережній та перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння він з метою крадіжки зайшов на подвір’я господарства №26, проник у господарську споруду, взяв драбину монтіровку і по драбині заліз через вікно другого поверху у будинок, розбивши вікно монтіровкою. На першому поверсі у кімнатах знайшов 2 бензопили, цвяхи, розетки та виключателі, та інші речі, які були в пакеті, та по черзі повиносив бензопили, і повернувся по пакет, виносячи його був затриманий власником будинку.
Штраф за попереднім вироком у сумі 8500 грн. не сплатив, тому що не було грошей.
Потерпілі ОСОБА_2, ОСОБА_4 та представник цивільного позивача КП «Коломияводоканал» не наполягають на суворому покаранні.
Суд з’ясував, що підсудний і учасники судового розгляду правильно розуміють фактичні обставини справи, підсудний суть пред’явленого обвинувачення, а тому у суду немає сумнівів у добровільності, та істинності їх позиції, та визнає не доцільним дослідження доказів стосовно фактичних обставин справи.
На підставі наведеного суд вважає, що дії ОСОБА_1, слід кваліфікувати за ст.ст. 185 ч.2, 185 ч.3, і 15 ч.2, 185 ч.3, КК України, оскільки він вчинив таємне викрадення чужого майна повторно, таємне викрадення чужого майна повторно, поєднане із проникненням у приміщення, та закінчений замах на таємне викрадення чужого майна повторно, поєднаний із проникненням у житло.
При призначенні покарання підсудному суд враховує ступінь тяжкості вчиненого, особу підсудного, та обставини що пом’якшують та обтяжують покарання.
Пом’якшуючими обставинами суд вважає те, що підсудний ОСОБА_1 повністю визнав вину, щиро покаявся, та сприяв розкриттю злочину, позитивно характеризується по місцю проживання, частково відшкодував завдані збитки, потерпілі не наполягають на суворому покаранні.
Обтяжуючими обставинами суд вважає скоєння злочинів у стані алкогольного сп’яніння, та рецидив злочинів.
Врахувавши наведене, суд вважає, що підсудному за скоєні злочини необхідно призначити покарання у вигляді позбавлення волі.
Беручи до уваги наведені обставини, що пом'якшують вину суд вважає що при визначенні покарання за сукупністю злочинів на підставі ст. 70 ч.1 КК України необхідно призначити покарання за кожний злочин окремо і визначити покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим.
Крім того, враховуючи, що підсудний частково не відбув покарання за вироком Рогатинського районного суду від 25.01.2010 року за ст.ст. 71, 185 ч.2 КК України у вигляді 8500 грн. штрафу, необхідно приєднати його до призначеного підсудному покарання, враховуючи, що згідно ч.3 ст. 72 КК України основне покарання у вигляді штрафу за сукупністю вироків складанню з іншими видами покарання не підлягає, а виконується самостійно.
Речові докази – паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, посвідчення водія, талон попередження до посвідчення водія, передані на зберігання потерпілому ОСОБА_2 необхідно повернути ОСОБА_2.
Бензопилу марки «Урал-2», бензопилу марки «Штіль МС-230», навісний замок, два вимикачі електроенергії, сім євро розеток, пару шкарпеток, запобіжник до електрощитка, металеву монтіровку, 1 кг. цвяхів розміром 200 мм, передані на зберігання потерпілому ОСОБА_4, та дві в’язані рукавиці, здані на зберігання в камеру зберігання речових доказів Коломийського МВ УМВС необхідно повернути ОСОБА_4.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 70, 71, 72 ч.3, 323, 324, 349 КПК України суд, -
З А С У Д И В :
ОСОБА_1 визнати винним за статтями ст.ст. 185 ч.2, 185 ч.3, і 15 ч.2, 185 ч.3, КК України, і призначити покарання -
за ст. 185 ч.2 КК України – 1 рік позбавлення волі
за ст. 185 ч.3 КК України – 3 роки 6 місяців позбавлення волі.
за ст.ст. 15 ч.2, 185 ч.2 КК України – 3 роки позбавлення волі.
На підставі ст. 70 ч.1 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим призначити остаточне покарання – 3 роки 6 місяців позбавлення волі.
На підставі ст. 71 КК України за сукупністю вироків до призначеного покарання повністю приєднати не відбуту частину покарання за вироком Рогатинського районного суду від 25.01.2010 року у вигляді 8500 грн. штрафу, і остаточно призначити покарання 3 роки 6 місяців позбавлення волі та 8500 грн. штрафу.
Міру запобіжного заходу, до вступу вироку в законну силу, щодо ОСОБА_1 змінити з підписки про невиїзд - на тримання під вартою, взявши під варту із зали суду.
Початок строку відбуття покарання рахувати з моменту взяття під варту.
Речові докази – паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, посвідчення водія, талон попередження до посвідчення водія, передані на зберігання потерпілому ОСОБА_2 повернути ОСОБА_2.
Бензопилу марки «Урал-2», бензопилу марки «Штіль МС-230», навісний замок, два вимикачі електроенергії, сім євро розеток, пару шкарпеток, запобіжник до електрощитка, металеву монтіровку, 1 кг. цвяхів розміром 200 мм, передані на зберігання потерпілому ОСОБА_4 та дві в’язані рукавиці, здані на зберігання в камеру зберігання речових доказів Коломийського МВ УМВС повернути ОСОБА_4.
Вирок може бути оскаржено до апеляційного суду Івано-Франківської області на протязі 15 діб з дня його проголошення, через Коломийський міськрайонний суд учасниками процесу, а засудженим ОСОБА_1 з наступного дня після одержання копії обвинувального вироку.
Суддя Димашок В. П.
- Номер: 1-в/207/41/16
- Опис:
- Тип справи: кримінальне провадження у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Баглійський районний суд м. Дніпродзержинська
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 06.01.2016
- Дата етапу: 25.01.2016
- Номер: 1-в/480/33/16
- Опис:
- Тип справи: кримінальне провадження у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Миколаївський районний суд Миколаївської області
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.01.2016
- Дата етапу: 27.01.2016
- Номер: 1-в/0186/45/16
- Опис:
- Тип справи: кримінальне провадження у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Першотравенський міський суд Дніпропетровської області
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 21.03.2016
- Дата етапу: 23.03.2016
- Номер: 1-в/0186/109/16
- Опис:
- Тип справи: кримінальне провадження у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Першотравенський міський суд Дніпропетровської області
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.09.2016
- Дата етапу: 22.09.2016
- Номер: 1-в/145/25/2017
- Опис:
- Тип справи: кримінальне провадження у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Тиврівський районний суд Вінницької області
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 20.02.2017
- Дата етапу: 12.04.2017
- Номер: 1-в/0186/12/17
- Опис:
- Тип справи: кримінальне провадження у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Першотравенський міський суд Дніпропетровської області
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 03.03.2017
- Дата етапу: 03.03.2017
- Номер: 11/804/6/19
- Опис: кримінальна справа відносно Амакієва Р.О. за ст.286 ч.2 КК України (2 тома, 2 диска)
- Тип справи: на справу (провадження) кримінального судочинства за апеляцією
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Донецький апеляційний суд
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи: Винесено ухвалу про залишення вироку суду першої інстанції без змін, а апеляції - без задоволення
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.10.2018
- Дата етапу: 22.04.2019
- Номер: 1-в/264/224/2019
- Опис:
- Тип справи: кримінальне провадження у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Іллічівський районний суд м. Маріуполя
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 02.08.2019
- Дата етапу: 25.09.2019
- Номер: 1-в/345/68/2022
- Опис:
- Тип справи: кримінальне провадження у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.07.2022
- Дата етапу: 27.07.2022
- Номер: 1/1509/1640/11
- Опис:
- Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Іванівський районний суд Одеської області
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи: розглянуто з постановленням вироку
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 30.09.2011
- Дата етапу: 04.11.2011
- Номер: 1-і/570/2/2023
- Опис:
- Тип справи: на заяву, клопотання у кримінальних справах
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Рівненський районний суд Рівненської області
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.12.2023
- Дата етапу: 11.12.2023
- Номер: 1-і/570/2/2023
- Опис:
- Тип справи: на заяву, клопотання у кримінальних справах
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Рівненський районний суд Рівненської області
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.12.2023
- Дата етапу: 12.12.2023
- Номер: 1-і/570/2/2023
- Опис:
- Тип справи: на заяву, клопотання у кримінальних справах
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Рівненський районний суд Рівненської області
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.12.2023
- Дата етапу: 14.12.2023
- Номер: 1/202/8727/11
- Опис:
- Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Бершадський районний суд Вінницької області
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.08.2011
- Дата етапу: 10.10.2011
- Номер: 1/1422/8/12
- Опис:
- Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Снігурівський районний суд Миколаївської області
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 28.12.2011
- Дата етапу: 10.02.2012
- Номер: 1/1506/2572/11
- Опис:
- Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Біляївський районний суд Одеської області
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи: розглянуто з постановленням вироку
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 28.02.2011
- Дата етапу: 04.04.2011
- Номер: 1/905/22/2012
- Опис: про обвинувачення Семеняка В.Е.
- Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Городенківський районний суд Івано-Франківської області
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.12.2011
- Дата етапу: 06.06.2012
- Номер: 1-201/2011
- Опис:
- Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Тиврівський районний суд Вінницької області
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 20.07.2011
- Дата етапу: 22.06.2012
- Номер: к127
- Опис:
- Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 09.12.2010
- Дата етапу: 14.02.2011
- Номер: 1/2413/201/11
- Опис: 185 ч.1
- Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Хотинський районний суд Чернівецької області
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.10.2011
- Дата етапу: 27.10.2011
- Номер: 1-201/11
- Опис: 190ч.3
- Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.05.2011
- Дата етапу: 15.09.2011
- Номер: 1/2011/30909/11
- Опис:
- Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Дзержинський районний суд м. Харкова
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.08.2009
- Дата етапу: 27.10.2011
- Номер: 1/74/11
- Опис:
- Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи: розглянуто з постановленням вироку
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 29.03.2011
- Дата етапу: 18.04.2011
- Номер: 1/1313/3099/11
- Опис:
- Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Миколаївський районний суд Львівської області
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи: розглянуто з постановленням вироку
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.10.2011
- Дата етапу: 03.11.2011
- Номер: 1/1418/4669/11
- Опис:
- Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Новобузький районний суд Миколаївської області
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.10.2011
- Дата етапу: 29.03.2012
- Номер: 1/1107/2245/11
- Опис:
- Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Знам'янський міськрайонний суд Кіровоградської області
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи: розглянуто з постановленням вироку
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 27.04.2011
- Дата етапу: 11.07.2011
- Номер: 1/0418/218/11
- Опис:
- Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
- Номер справи: 1-201/11
- Суд: Центральний районний суд міста Дніпра
- Суддя: Димашок В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 15.02.2011
- Дата етапу: 28.02.2011