Судове рішення #1589816
Справа №-2-293/2008 р

Справа №-2-293/2008 р.

 

 

 

Ухвала

про повернення позовної заяви як неподаної

 

04 лютого 2008 року

 

Суддя Чугуївського міського суду Харківської області Слурденко О.І. розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Державного авіаційного виробничого підприємства про стягнення заборгованості по заробітній платі,-

 

Встановив :

Позивачка звернулася до суду з позовом про стягнення заборгованості по заробітній платі. Ухвалою від 18.01.2008 року Судді Чугуївського міського суду Харківської області, позов ОСОБА_1 до Державного авіаційного виробничого підприємства про стягнення заборгованості по заробітній платі, був залишений без руху та до 01.02.2008 року був наданий строк для усунення недоліків позивної заяви, а саме: не вказано в позовній заяві реквізити підприємства (розрахунковий рахунок, МФО, Код, в якому банку знаходиться).

Керуючись ст.121 п.2 ЦПК України, -

 

Ухвалив :

Позивну заяву ОСОБА_1 до Державного авіаційного виробничого підприємства, вважати неподаною та повернути позивачу.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

 

 

 

 

 

 

 

 

Суддя:

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація