Справа № 1-п-403/11
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 квітня 2011 року м.Рівне
Рівненський міський суд Рівненської області
в особі головуючого судді Рогозіна С.В.,
при секретарі Кулик Т.М.,
за участю прокурора Піддубної Л.П.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Рівне подання про закриття кримінальної справи у зв’язку із закінченням строків давності, -
В С Т А Н О В И В :
В ніч на 24 березня 1996 року, невстановлена досудовим слідством особа, шляхом злому вхідних дверей, проникла в будинок № 4А, що знаходиться по вул. Луговій у м. Рівне, звідки викрала: відеоплеєр марки "Panasonic", фотоапарат, 500000 російських рублів та ювелірні вироби зі срібла, які належали ОСОБА_1, завдавши останній матеріальної шкоди.
25 березня 1996 року СВ Рівненського МВ по даному факту було порушено кримінальну справу № 1/480-96, за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 140 КК України (в редакції 1960 р.).
20 травня 1996 року досудове слідство по кримінальній справі зупинене у зв’язку з невстановленням особи, яка вчинила злочин.
25 березня 2011 року досудове слідство по даній кримінальні справі відновлено.
25 березня 2011 року дії невстановленої досудовим слідством особи по кримінальній справі було перекваліфіковано з ч. 3 ст. 140 КК України (в редакції 1960 р.) на ч. 3 ст. 185 КК України (в редакції 2001 року).
В ході досудового слідства осіб, які вчинили вище вказаний злочин, не встановлено.
Санкція ч. 3 ст. 185 КК України передбачає позбавлення волі на строк до 6 років, тому цей злочин відноситься до тяжких злочинів, а максимальний строк давності притягнення до кримінальної відповідальності у разі вчинення тяжкого злочину –10 років. Отже, відповідно до ч. 3 ст. 11-1 КПК України кримінальна справа підлягає направленню до суду для вирішення питання про її закриття у зв’язку із закінченням строків давності, якщо в ході дізнання та досудового слідства не встановлено особу, яка вчинила злочин. Крім того, відповідно до ч. 2 ст. 49 КК України, особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо з часу вчинення злочину минуло 15 років.
Дана кримінальна справа підлягає закриттю у зв’язку із закінченням строків давності.
Керуючись ст.ст. 44, 49 КК України, ч. 3 ст. 11-1 КПК України, -
П О С Т А Н О В И В:
Кримінальну справу № 1/480-96 по факту вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України провадженням закрити у зв’язку із закінченням строку давності притягнення до кримінальної відповідальності.
Постанова може бути оскаржена потерпілим або його представником до Апеляційного суду Рівненської області протягом 15 діб з моменту її проголошення.
Суддя Рівненського
міського суду ОСОБА_2
- Номер: 1-п/1511/8400/11
- Опис:
- Тип справи: на справу (провадження) щодо звільнення особи від кримінальної відповідальності
- Номер справи: 1-п-403/11
- Суд: Іллічівський міський суд Одеської області
- Суддя: Рогозін С.В. С.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 23.11.2011
- Дата етапу: 23.11.2011