Судове рішення #1595085
Справа №2 -227 2007 року

Справа №2 -227 2007 року

РІШЕННЯ

ІМ'ЯМ УКРАЇНИ

04 травня 2007 року                                                     Віньковецький районний суд

Хмельницької області в складі:

головуючого - судді ТРОХИМЧУКА О.О,

при секретарі       СІКОРСЬКІЙ В.О,

за участю адвоката   ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Віньківці цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до Адамівської сільської Ради про визначення додаткового строку для прийняття спадщини,

 

ВСТАНОВИВ:

 

07 серпня 2006 року помер ОСОБА_2,  який був власником земельного та майнового паїв,  на які після його смерті відкрилась спадщина.

Позивач звернувся до суду із позовом про встановлення йому,  додаткового строку для звернення до нотаріальної контори із заявою про прийняття спадщини,  мотивуючи тим,  що в зв'язку із хворобою,  незнанням законодавства та перебуванням тривалий час за межами області на роботах він не зміг в шестимісячний термін з дня відкриття спадщини звернутись в нотаріальну контору із заявою про прийняття спадщини,  підтримавши свої вимоги в попередньому судовому засіданні.

Представник відповідача- сільський голова позовні вимоги визнає.

Допитавши сторони,  дослідивши матеріали справи,  суд знаходить,  що є всі підстави для врегулювання спору в попередньому судовому засіданні,  задоволивши позовні вимоги.

Судом встановлено,  що після смерті ОСОБА_3 ,  який був власником земельного та майнового паїв ,  ОСОБА_2. являється спадкоємцем його майна за заповітом.

Відповідно до ч.3  ст.  1272 ЦК України за позовом спадкоємця,  який пропустив строк для прийняття спадщини з поважної причини,  суд може визначити йому додатковий строк. Достатній для подання ним заяви про прийняття ним спадщини. Причини пропуску строку для звернення в нотаріальну контору із заявою про прийняття спадщини суд вважає поважними.

Керуючись  ст. 1272 ЦК,  130, 10,  60, 212 ЦПК України,  РІШИВ:

Визначити для ВОХА ВАСИЛЯ СТЕАНОВИЧА      додатковий строк для подання заяви про прийняття спадщини до 15 липня 2007 року .

На рішення може бути подана апеляція в апеляційний суд Хмельницької області через Віньковецький районний суд шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення та апеляційної скарги протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

СУДДЯ:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація