Справа№2-1370/2007
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12.06.2007 р. Куп'янський міськрайонний суд Харківської області
в складі судді Демченко І.М. при секретарі Шевченко О.І.
розглянувши в відкритому судовому засіданні в м. Куп'янську цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на неповнолітню дитину,
ВСТАНОВИВ:
Позивач по справі ОСОБА_1 звернулася до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на неповнолітню дитину вказуючи на те, що з відповідачем по справі ОСОБА_2 знаходиться у шлюбі зареєстрованому у відділі РАГС №1 Куп'янського міського управління юстиції Харківської області, актовий запис №100 від 23 серпня 2001 року.
Позивач по справі ОСОБА_1 вказує на те, що від спільного подружнього життя вони мають неповнолітню дитину - ОСОБА_3, який народився ІНФОРМАЦІЯ_1, проживає разом з позивачкою, знаходиться на її утримані.
Відповідач матеріальної допомоги на утримання дитини в добровільному порядку не надає, чим ставить позивачку в скрутне матеріальне становище.
Позивач просить суд стягнути з ОСОБА_2, на свою користь аліменти на утримання неповнолітнього сина - ОСОБА_3, який народився ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі ХА частини доходів відповідача щомісячно, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, до повноліття сина.
Позивачка по справі також вказує на те, що стягнення з відповідача на користь третіх осіб не проводяться.
У попередньому судовому засіданні позивачка підтримала заявлені позовні вимоги, відповідач надав суду заяву, в якій визнав позов у повному обсязі.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведені попереднього судового засідання.
Відповідно до ч.4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку встановленому ст. 174 цього ж Кодексу. Згідно з ч.4 ст. 174 ЦПК України, у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Таким чином, визнання відповідачем пред'явленого позову не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.
Дослідивши письмові докази суд вважає, що позов підлягає задоволенню повністю.
Згідно ст. 180 Сімейного кодексу України, батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.
На підставі ст. 88 ЦПК України з відповідача підлягає стягненню держмито в доход держави в розмірі не менше 3-х неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та витрати на інформаційно-технічне забезпечення.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 15, 30, 62, 88, 203, 217 ГПК України, ст. ст. 180, 181, 182 СКУкраїни, суд-
2
ВИРІШИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на неповнолітню дитину, задовольнити у повному обсязі.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання неповнолітньої дитини: ОСОБА_3, який народився ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі % частини доходів відповідача щомісячно, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, до повноліття сина.
Зазначені аліменти стягнути з моменту подачі позовної заяви, з 25.05.2007 року.
Рішення суду в частині стягнення аліментів у межах платежів за один місяць допустити до негайного виконання.
Стягнути з ОСОБА_2, державне мито в доход держави у розмірі 51, 00 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення в розмірі 7, 50 грн.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Харківського апеляційного суду через Куп'янський міськрайонний суд шляхом подачі в десяти денний строк з дня проголошення рішення, заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.