Судове рішення #15960250

Справа № 2-а-3873/11

                                                                     У Х В А Л А

12 травня 2011 року                                                                                        м.Рівне

Рівненський міський суд

Суддя Рівненського міського суду Ковальов І.М., розглянувши справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління державної автомобільної інспекції УМВС України у Волинській області про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення,-

 В С Т А Н О В И В :

          В провадженні Рівненського міського суду знаходиться справа за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління державної автомобільної інспекції УМВС України у Волинській області про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення.

          Ухвалою Рівненського міського суду від 22 квітня 2011 року позовну заяву було залишено без розгляду та надано позивачу строк до 06 травня 2011 року для усунення недоліків, котрі зазначені в ухвалі суду.

          Відповідно до п.1 ч.3 ст.108 КАС України позовна заява повертається позивачеві, якщо: позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.

          Оскільки, позивач у відповідності до ст.ст.106-108 КАС України не виконав зазначені в ухвалі Рівненського міського суду від 22 квітня 2011 року недоліки, тому позовну заяву слід вважати не поданою та повернути позивачу.

          Керуючись ст.ст.106-108,186 КАС України, суд,-

У Х В А Л И В :

          Адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління державної автомобільної інспекції УМВС України у Волинській області про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення вважати не поданим та повернути позивачу.

        Ухвала може бути оскаржена до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Рівненський міський суд. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.


Суддя Рівненського

міського суду                                                                                          Ковальов І.М.  

  • Номер: 2-а/2303/505/11
  • Опис: Про визннання дій неправомірними та стягнення щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-3873/11
  • Суд: Драбівський районний суд Черкаської області
  • Суддя: Ковальов І.М. І. М.
  • Результати справи: залишено без змін
  • Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 16.06.2011
  • Дата етапу: 24.09.2012
  • Номер:
  • Опис: про визнання відмови відповідача нарахувати та виплатити щомісячну державну соціальну допомогу « Дітям війни» безпідставною та зобов’язання вчинити певні дії
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-3873/11
  • Суд: Суворовський районний суд м. Одеси
  • Суддя: Ковальов І.М. І. М.
  • Результати справи: залишено без розгляду
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 31.03.2011
  • Дата етапу: 01.04.2011
  • Номер: 2-а/1511/3358/11
  • Опис: про визнання відмови дача нарахувати та виплатити щомісячну державну соціальну допомогу дітям війни безпідставною
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-3873/11
  • Суд: Іллічівський міський суд Одеської області
  • Суддя: Ковальов І.М. І. М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 15.07.2011
  • Дата етапу: 12.08.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація