Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #1596537898

Справа № 203/3406/24

Провадження № 1-кп/932/613/24












УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


04 листопада 2024 року м. Дніпро


Бабушкінський районний судм. Дніпропетровськау складі:

Головуючої судді ОСОБА_1

за участі секретаря судового засідання ОСОБА_2

прокурора ОСОБА_3 ,

захисника ОСОБА_4 ,

обвинуваченого ОСОБА_5 ,

представника потерпілого ОСОБА_6 ,

розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська в м. Дніпрі кримінальне провадження №12024040000001048 від 26.06.2024, за обвинуваченням ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України, -


ВСТАНОВИВ:

У провадженні Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська знаходиться кримінальне провадження за обвинуваченням ОСОБА_5 , у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України.

02 жовтня 2024 року було ухвалено рішення про призначення підготовчого судового засідання.

Прокурор у підготовчому судовому засіданні зазначила, що справа підсудна Бабушкінському районному суду м. Дніпропетровська, підстав для закриття кримінального провадження не вбачається, угод не укладено, обвинувальний акт відповідає вимогам ст. 291 КПК України, просила призначити справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні за участю сторін кримінального провадження. Крім того, заначила, що для виконання вимог ст. 314-1 КПК України просить суд доручити представнику уповноваженого органу з питань пробації скласти досудову доповідь щодо обвинуваченого ОСОБА_5 .

Захисник обвинуваченого адвокат ОСОБА_4 та обвинувачений зазначили, що угоди у цьому кримінальному провадженні не укладалися, кримінальне провадження підсудне Бабушкінському районному суду м. Дніпропетровська, клопотань про закриття кримінального провадження не має. Щодо складання досудової доповіді покладалися на розсуд суду.

Також, захисник ОСОБА_4 подав клопотання про виклик свідків для допиту у судовому засіданні. Прокурор та представник потерпілого не заперечували проти задоволення клопотання.

Представник потерпілого ОСОБА_6 просив призначити справу до судового розгляду.

Суд, заслухавши думки учасників судового провадження, дослідивши обвинувальний акт та додатки до нього, дійшов таких висновків.

Відповідно до ч. 1 ст. 315 КПК України якщо під час підготовчого судового засідання не будуть встановлені підстави для прийняття рішень, передбаченихпунктами 1-4 частини третьої статті 314цього Кодексу, суд проводитьпідготовку досудового розгляду.


Справа підсудна Бабушкінському районному суду м. Дніпропетровська.

Обвинувальний акт складено з дотриманням положень ст. 291 КПК України.

Підстави для прийняття рішень, передбачених п. 1-4 ч. 3 ст. 314КПК України - відсутні, тож слід призначити кримінальне провадження до судового розгляду у відкритому судовому засіданні.

Питання про склад осіб, які братимуть участь у справі з`ясовано.

Зважаючи на тяжкість кримінальних правопорушень, передбаченихч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України, відсутність заборон, зазначених у ч. 4 ст. 314-1КПК України, необхідно доручити представнику уповноваженого органу з питань пробації скласти досудову доповідь щодо обвинуваченого ОСОБА_5 .

На підставі викладеного, керуючись ст. 314-316 КПК України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Призначити судовий розгляд на підставі обвинувального акта у кримінальному провадженні №12024040000001048 від 26.06.2024, за обвинуваченням ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України, на 14 листопада 2024 року о 13 год. 00 хв.


Клопотання захисника ОСОБА_4 , який діє в інтересах ОСОБА_5 , про здійснення судового виклику осіб для допиту - задовольнити.

Викликати у судове засідання як свідків ОСОБА_7 та ОСОБА_8 .


Доручити Новокодацькому районному відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області скласти та направити до суду досудову доповідь щодо ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1 на наступне судове засідання, тобто до 14 листопада 2024 року.

Роз`яснити обвинуваченому, що йому надається можливість брати участь у підготовці досудової доповіді. Участь особи у підготовці досудової доповіді полягає у наданні персоналу органу пробації інформації, необхідної для підготовки такої доповіді.

Копію ухвали щодо виконання в частині складення досудової доповіді надіслати начальнику органу пробації для виконання, вручити обвинуваченому.


Судовий розгляд проводити суддею одноособово у відкритому судовому засіданні в залі Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська.

Викликати у судове засідання учасників кримінального провадження.

Ухвала суду оскарженню не підлягає.








Суддя ОСОБА_1




  • Номер: 11-п/803/1882/24
  • Опис: Подання про визначення підсудності обвинувального акту у кримінальному провадженні стосовно Горовця С.М.
  • Тип справи: на подання (клопотання ) про направлення кримінального провадження з одного суду до іншого
  • Номер справи: 203/3406/24
  • Суд: Дніпровський апеляційний суд
  • Суддя: Юдіна Н.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 24.09.2024
  • Дата етапу: 24.09.2024
  • Номер: 11-п/803/1882/24
  • Опис: Подання про визначення підсудності обвинувального акту у кримінальному провадженні стосовно Горовця С.М.
  • Тип справи: на подання (клопотання ) про направлення кримінального провадження з одного суду до іншого
  • Номер справи: 203/3406/24
  • Суд: Дніпровський апеляційний суд
  • Суддя: Юдіна Н.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 24.09.2024
  • Дата етапу: 25.09.2024
  • Номер: 11-п/803/1882/24
  • Опис: Подання про визначення підсудності обвинувального акту у кримінальному провадженні стосовно Горовця С.М.
  • Тип справи: на подання (клопотання ) про направлення кримінального провадження з одного суду до іншого
  • Номер справи: 203/3406/24
  • Суд: Дніпровський апеляційний суд
  • Суддя: Юдіна Н.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 24.09.2024
  • Дата етапу: 25.09.2024
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація