Судове рішення #1599643
КОПІЯ Справа № 5 - 16

 

 КОПІЯ                                                                                                                             Справа № 5 - 16                                                                                                                       2008 р.

                                                                       

 

П О С Т А Н О В А

 

             05 лютого   2008  року. Устинівський районний суд Кіровоградської області в складі :

                                  

                                    Головуючого :                              Притули К.М..

                                 При секретарі :                             Дорошенко В.В.

                                    Прокурор :                                    Щирук С.І.

                                  З участю представника КВІ :      Вербицького П.В.

                                   Засудженого :                             ОСОБА_1

Розглянувши у відкритому судовому засіданні  в залі суду смт. Устинівка подання  інспектора РП КВІ Устинівського району    України в Кіровоградській області про звільнення від відбування покарання в зв”язку з закінченням іспитового строку засудженого ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя смт. Устинівка, Устинівського району Кіровоградської області,  громадянина України, росіянин, освіта середня,  не одруженого, не працює.

 

В С Т А Н О В И В :

 

             ОСОБА_1 було засуджено 11 січня   2007  року  військовим місцевим судом  Черкаського гарнізону по ч.1 ст. 406 КК України до позбавлення волі на три роки, на підставі ст.75 КК України звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на   один   рік .

            Із подання слідує, що засуджений ОСОБА_1 за час відбування покарання  зарекомендував себе з позитивної сторони, порушень громадського порядку не виявлено, по місцю проживання характеризується позитивно, іспитовий строк звільнення від відбування покарання закінчився.

            Заслухавши представника КВІ,  прокурора,   ОСОБА_1, ознайомившись з матеріалами справи суд вважає, що подання підлягає задоволенню.  За час відбування  покарання засуджений ОСОБА_1зарекомендував себе позитивно, строк звільнення  від відбування покарання закінчився.

 

            Керуючись ст. 408 - 1 КПК України, ст.78 КК України,  суд ,-

 

П О С Т А Н О В И В :

 

            ОСОБА_1  звільнити від  відбування покарання з випробуванням у зв”язку з закінченням іспитового строку.

 

            Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду на протязі семи діб.

 

 

                             Суддя :   підпис.

 

                            Копія вірна.

 

                            Суддя Устинівського

            районного суду :                                                                                          К.М. Притула.

           

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація