Справа № 2-н-2005/11
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"10" березня 2011 р.
Суддя Рівненського міського суду Рівненської області Доля В. А. , розглянувши заяву ТОВ «Рівнетеплоенерго»до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за надані послуги з централізованого опалення та підігріву води, -
В С Т А Н О В И В:
22 лютого 2011 року до Рівненського міського суду надійшла заява ТОВ «Рівнетеплоенерго»про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за надані послуги з централізованого опалення та підігріву води з ОСОБА_1, який проживає в АДРЕСА_1.
Однак, відповідно до інформації адресно-довідкового бюро УМВС України в Рівненській області боржник ОСОБА_1, вибув із вказаної у заяві про видачу судового наказу адресою, у зв’язку із смертю ІНФОРМАЦІЯ_1 року.
Відповідно до ч. 6 ст. 100 ЦПК України у разі якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - боржника, суд відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу.
За таких обставин ТОВ «Рівнетеплоенерго»необхідно відмовити у прийнятті заяви про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за надані послуги з централізованого опалення та підігріву води.
Відповідно до ч.2 ст. 101 ЦПК України відмова у прийнятті заяви унеможливлює повторне звернення з такою самою заявою. Заявник у цьому випадку має право звернутися з тими самими вимогами у позовному порядку.
На підставі викладеного, керуючись ч. 6 ст. 100 , ч.2 ст. 101 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Відмовити ТОВ «Рівнетеплоенерго»у прийнятті заяви про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за надані послуги з централізованого опалення та підігріву води.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Рівненської області через Рівненський міський суд протягом п‘яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи , яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Доля В. А.