Судове рішення #16014329

                                                       

  

                                                                                                  Справа № 3-1674/11

ПОСТАНОВА

іменем       України

01 квітня 2011 року                                      м. Рiвне


Суддя Рівненського міського суду Куцоконь Ю.П., розглянувши матерiали, якi надiйшли від Рівненського МВ УМВС України в Рівненській області, про притягнення до адмiнiстративної вiдповiдальностi ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого в АДРЕСА_1, не працюючого, за ч.1 ст.173-2 Кодексу України про адмiнiстративні правопорушення, -

                             В С Т А Н О В И В :

11 лютого 2011 року біля 02 години 30 хвилин ОСОБА_1 за місцем свого проживання в АДРЕСА_1, безпричинно вчинив сімейний дебош, під час якого ображав свого батька ОСОБА_2 нецензурними словами. Своїми діями ОСОБА_1 вчинив насильство в сім’ї, тобто адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.173-2 КУпАП.

До суду на розгляд справи ОСОБА_1 не з’явився, про місце і час розгляду справи був сповіщений своєчасно, клопотання про відкладення розгляду справи від нього не надійшло.

Крім того, винність ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення доведена дослідженими по справі доказами, а саме фактичними даними, що встановлені протоколом про адміністративне правопорушення РВ № 011920 від 14 лютого 2011 року, письмовими поясненнями ОСОБА_1 та ОСОБА_2

Керуючись ст.33, ст.34, ч.1 ст.173-2, ст.283, ст.284, ст.294 КУпАП, -

                            П О С Т А Н О В И В :

Накласти на ОСОБА_1 за ч.1 ст.173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення штраф у розмірі 51 гривні.

     Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Рівненської області через Рівненський міський суд особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

                               


Суддя :     Ю.  П.  Куцоконь Ю.П.


  • Номер: АП-1674
  • Опис: Порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-1674/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Куцоконь Ю.П. Ю.П.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 01.04.2011
  • Дата етапу: 27.05.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація