Судове рішення #1607129
АДМІНІСТРАТИВНА СПРАВА № 3-1491-1 за 2007 рік

АДМІНІСТРАТИВНА СПРАВА № 3-1491-1 за 2007 рік

 

 

ПОСТАНОВА

 

26 січня 2007 року суддя Солом'янського районного суду міста Києва Кізюн Л.І.,  розглянувши матеріали,  що надійшли з В ДАІ Солом'янського РУГУ МВС України у місті Києві про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1,

ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження,  уродженця м. Києва,

жителя АДРЕСА_1,  працює за ІНФОРМАЦІЯ_2, -

за  ст.  122 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

 

встановив:

 

ОСОБА_1 23 грудня 2006 року,  о 16 годині 15 хвилин,  керуючи автомобілем „ВАЗ",  д.н. НОМЕР_1,  у м.  Києві на вул. Васильківській,  27,  при наявності дорожнього знаку 4.2 „Рух праворуч",  здійснив поворот ліворуч,  чим порушив Правила дорожнього руху.

В судове засідання правопорушник не з'явився,  хоча про день,  час і місце розгляду справи йому було повідомлено. Клопотань про відкладення розгляду справи до суду не надійшло.

Винність ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення підтверджується даними протоколу про адміністративне правопорушення.

У діях ОСОБА_1 вбачається склад правопорушення,  передбаченого  ст.  122 ч. 2 КпАП України.

Зважаючи на викладене та керуючись  ст.   ст.  122 ч.2,  283,  284 КпАП України,

 

постановив:

 

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення,  передбаченого  ст.  122 ч. 2 КпАП України,  і притягнути його до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 8 (вісім) грн. 50 коп. на користь держави.

 

постанова є остаточною і оскарженню не підлягає.

 

постанова набирає чинності з моменту її винесення.

Строк пред'явлення до виконання - 3 місяці.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація