ф
У Х В А Л А
25 травня 2011 р. Справа № 2а/0470/6102/11
Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Маковська О.В., дослідивши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Перерви Євгена Володимировича інспектора ВДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області з обслуговування м. Дніпропетровська, ВДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області з обслуговування м. Дніпропетровська, Управління Державного казначейства України в Дніпропетровській області про визнання протиправними дій та бездіяльності та стягнення моральної шкоди, -
ВСТАНОВИВ:
25 травня 2011 року ОСОБА_1 звернувся до Дніпропетровського окружного адміністративного суду із адміністративним позовом до до Перерви Євгена Володимировича інспектора ВДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області з обслуговування м. Дніпропетровська, ВДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області з обслуговування м. Дніпропетровська, Управління Державного казначейства України в Дніпропетровській області про визнання протиправними дій та бездіяльності та стягнення моральної шкоди.
Згідно з частині 1 статті 20 Кодексу адміністративного судочинства України на території України вирішують адміністративні справи як суди першої інстанції - місцеві загальні суди як адміністративні суди та окружні адміністративні суди, предметна підсудність адміністративних справ яких встановлена Кодексом адміністративного судочинства України, зокрема, статтею 18.
Як вбачається в пункті 2 частини 1 статті 18 Кодексу адміністративного судочинства України місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні усі адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності.
Відповідно до пункту 6 частини 3 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява повертається позивачеві, якщо справа не підсудна цьому адміністративному суду.
Виходячи з вищевикладеного, вказаний спір має розглядати місцевий загальний суд як адміністративний суд.
На підставі викладеного, керуючись пунктом 6 частини 3 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Перерви Євгена Володимировича інспектора ВДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області з обслуговування м. Дніпропетровська, ВДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області з обслуговування м. Дніпропетровська, Управління Державного казначейства України в Дніпропетровській області про визнання протиправними дій та бездіяльності та стягнення моральної шкоди – повернути позивачеві.
Копію ухвали про повернення позовної заяви надіслати позивачеві, разом із копією позовної заяви й усіма доданими до неї матеріалами.
Повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на апеляційне оскарження відповідно до статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву, до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд у п’ятиденний строк з дня отримання копії ухвали.
Суддя (підпис) О.В. Маковська
З оригіналом згідно
Суддя
Ухвала не набрала законної сили
Суддя О.В. Маковська
О.В. Маковська