Судове рішення #161311
15/278-06

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м.Херсон, вул. Горького, 18

__________________________________________________________________________

У Х В А Л А

"28" вересня 2006 р.                                              Справа № 15/278-06

Господарський суд Херсонської області у складі судді  Клепай З.В.  при секретарі  Фінаровій О.Л., розглянувши справу  

за позовом:  Закритого акціонерного товариства "Херсонводпроект"

до:  Херсонського морського торговельного порту

про стягнення 15926 грн 60 коп

за участю представників сторін:  

від позивача: Сердюк Е.А., Ріпка О.В.- представники за доруч від 20.09.06р

від відповідача: Драгунцов Ю.М.- юрисконсульт, доруч від 18.09.06р.


в с т а н о в и в:


ЗАТ "Херсонводпроект" просить суд стягнути з Херсонського морського торговельного порту 15926 грн 60 коп заборгованості по оплаті виконаних робіт за договором від 06 березня 2006 року № 13/06 та пені за несвоєчасну оплату виконаних робіт за вказаним договором.

Відповідач надав відзив на позовну заяву, в якому визнає позовні вимоги, оскільки вважає їх обгрунтованими і такими, що підлягають виконанню, але просить зменшити розмір штрафних санкцій у зв'язку з незадовільним фінансовим становищем порту.

Позивач надіслав до суду клопотання про припинення провадження у справі, оскільки відповідач повністю сплатив суму боргу та пеню, всього - 15926 грн 60 коп.

Враховуючи викладене та керуючись пунктом 11 частини першої статті 80 ГПК України,



у х в а л и в:


1.Розгляд справи припинити.

2. Копію ухвали направити сторонам по справі.



Суддя                                                                                                     З.В. Клепай

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація