Судове рішення #1615963
Справа 1П-66/07р

Справа 1П-66/07р.

 

ПОСТАНОВА

 іменем     України

 

14 червня 2007 року                                                                                                     м.   Мукачево

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області в складі головуючого судді Гутій О.В.,   при секретарі Паллай О.В.,   з участю прокурора Бішко А.А.,   розглянувши у відкритому судовом)* засіданні в м.   Мукачево подання слідчого СВ Мукачівського MB УМВС України в Закарпатській області,   погодженого прокурором міста Мукачево,   про закриття кримінальної справи № 21007607. порушеної відносно ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1,   громадянина України,   українця,   уродженця с Пістрялово Мукачівського району,   мешканця АДРЕСА_1,   за   ст.   263 ч. 1 КК України, 

 

ВСТАНОВИВ:

 

13 лютого 2007 року о 15 годині 15 хвилин в м.   Мукачево по вул.   Возз'єднання працівниками патрульної служби Мукачівського MB УМВС України в Закарпатській області був затриманий гр. ОСОБА_1 за перебування у нетверезому стані у громадському місці,   у якого під час проведення особистого обшуку виявлено та вилучено карабін Манліхер,   моделі 1895 року,   калібру 8 мм,   який він намагався збути на Центральному ринку.

Згідно пояснень ОСОБА_1 вищевказаний карабін Манліхер 11 лютого 2007 року знайшов на горищі власного будинку АДРЕСА_1та незаконно зберігав до моменту його затримання працівниками міліції 13 лютого 2007 року. 22 лютого 2007 року відносно ОСОБА_1 порушено кримінальну справу за ч. 1   ст.   263 КК України,   9 березня 2007 року ОСОБА_1 притягнуто як обвинуваченого по цій кримінальній справі

Відповідно до висновку експерта № 285 від 05.03.2007 року вилучений у ОСОБА_1 карабін с однозарядною нарізною бойовою вогнепальною зброєю системи Манліхер та придатною де стрільби (а.с.   19-24).

18 квітня 2007 року розслідування поданій кримінальній справі було зупинено з одночасним оголошенням в розшук обвинуваченого ОСОБА_1,   19 травня 2007 року досудове слідство по даній справі було відновлено.

Під час досудового слідства встановлено,   що обвинувачений ОСОБА_1 помер у березні 2007 року,   про що свідчить свідоцтво про смерть від 16.05.2007року,   видане виконавчим комітетом Пістрялівської сільської ради. У зв'язку з цим,   слідчим СВ Мукачівського MB УМВС України в Закарпатській області за погодженням з прокурором міста Мукачево до суд> направлено подання про закриття кримінальної справи на підставі п. 8   ст.   6 КПК України.

Вивчивши матеріали кримінальної справи № 21007607,   заслухавши думку прокурора,   суд вважає,   що подання слід задоволити,   оскільки відповідно до свідоцтва про смерть НОМЕР_1,   виданого виконавчим комітетом Пістрялівської сільської ради 16 травня 2007 року,   вбачається,   що обвинуваченийНОМЕР_1 помер у березні 2007 року,   про що в Книзі реєстрації смертей зроблено відповідний запис за№ 08 (а.с.  68).

Згідно із п. 8   ст.   6 КПК України,   кримінальну справу не може бути порушено,   а порушена справа підлягає закриттю щодо померлого.

Керуючись   ст.     ст.   6 п. 8,   81,   282 КПК України,   суд,   -

 

ПОСТАНОВИВ:

 

Кримінальну справу № 21007607,   порушену відносно ОСОБА_1.ІНФОРМАЦІЯ_1,   за   ст.   263 ч. 1 КК України закрити на підставі п.8   ст.  6 КПК України.

Речовий доказ - карабін Манліхер,   моделі 1895 року,   калібру 8 мм,   який знаходиться на зберіганні в дозвільній системі Мукачівського MB УМВС України в Закарпатській області,   -передати дозвільній системі УМВС України в Закарпатській області.

 

 

постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Закарпатської області через цей сул протягом семи діб з дня її винесення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація