Справа № 11-125/2008 р.
П О С Т А Н О В А
08 лютого 2008 року м. Чернігів
Суддя апеляційного суду Чернігівської області ТРЕЙТЯК О.П.,
з участю прокурора розглянула в попередньому розгляді в м. Чернігові кримінальну справу за апеляцією прокурора, який приймав участь в судовому засіданні, на вирок Корюківського районного суду Чернігівської області від 05 грудня 2007 року,
в с т а н о в и л а:
Вироком Корюківського районного суду Чернігівської області від 05 грудня 2007 року ОСОБА_1 засуджений за ст.125 ч.2 КК України до 1 року 6 місяців обмеження волі; на підставі ст.71 КК України за сукупністю вироків ОСОБА_1 засуджений до 2 років обмеження волі.
На цей вирок прокурором, який приймав участь в судовому засіданні, подана апеляція, в якій він просить вирок щодо ОСОБА_1 скасувати та постановити новий вирок і призначити йому покарання за ст.ст.15 ч.1, 115 ч.1 КК України у вигляді 7 років позбавлення волі, та за сукупністю вироків до 7 років 3 місяців позбавлення волі.
Прокурор з урахуванням питань, порушених в його апеляції, вважає необхідним провести по даній справі судове слідство, під час якого допитати ОСОБА_1, потерпілу ОСОБА_2 свідків ОСОБА_3., ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, дослідити матеріали справи.
Вислухавши думку прокурора, враховуючи те, що в апеляції прокурора порушується питання про скасування вироку відносно ОСОБА_1 та постановлення нового вироку, що погіршує його становище, суд вважає необхідним провести по даній кримінальній справі судове слідство, під час якого допитати засудженого ОСОБА_1, потерпілу ОСОБА_2 свідків ОСОБА_3., ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, та дослідити докази, які є в матеріалах кримінальної справи.
З метою запобігання розголошенню відомостей про інтимні сторони життя осіб, які беруть участь у справі, суд вважає необхідним розгляд даної кримінальної справи провести в закритому судовому засіданні.
Керуючись ст.ст. 357, 358 КПК України,
п о с т а н о в и л а:
Провести до даній кримінальній справі судове слідство.
Розгляд кримінальної справи відносно ОСОБА_1призначити на 23 січня 2008 року на 10 годину з участю прокурора.
Викликати в судове засідання апеляційного суду засудженого ОСОБА_1, потерпілу ОСОБА_2 свідків ОСОБА_3., ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6
Суддя апеляційного суду
Чернігівської області ТРЕЙТЯК О.П.