Судове рішення #1629275

                                                                                                                       Справа № 2-631-2007p.

РІШЕННЯ

ІМ'ЯМ     УКРАЇНИ

31 травня 2007року                                       Староміський районний суд міста Вінниці

в складі:

головуючого судді                                                      Татаурової І.М. ,

при секретарі                                                              Венгрии К. О.,

з участю:

позивача                                                                     ОСОБА_1 ,

відповідача                                                                 ОСОБА_2.,

розглянувши в порядку попереднього судового засідання в м.  Вінниці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

 

встановив:

 

ОСОБА_1  звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2. про розірвання шлюбу,  зареєстрованого 20.12.2003р. у Вінницькому міськвідділі РАГС,  актовий запис №3418,  мотивуючи свої вимоги тим,  що подружнє життя з відповідачкою не склалось,  шлюб існує лише формально. Від шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1,  яка після розірвання шлюбу буде проживати з ОСОБА_2. Головною причиною розпаду сім "і є різні характери,  погляди на життя,  виховання дитини,  через що між; ними постійно виникають сварки та непорозуміння. Вважає,  що спільне проживання та збереження сім "і є неможливим та недоцільним.  Просить шлюб розірвати.

У судовому засіданні позивач позов підтримав за обставин,  викладених в позовній заяві. Просить суд позов задовольнити,  розірвати шлюб,  а витрати по реєстрації розірвання шлюбу покласти на нього.

Відповідачка у судовому засіданні позов визнала. Проти розірвання шлюбу не заперечує та вважає,  що сім 'ю зберегти неможливо.

Вислухавши  пояснення  сторін,    дослідивши  та  оцінивши матеріали  справи,    суд приходить до висновку,  що позов підлягає до задоволення з наступних підстав.

Судом встановлено,  що між сторонами було зареєстровано шлюб 20 грудня 2003 року,  про що у міському відділі реєстрації актів громадського стану м.  Вінниці зроблено актовий запис № 3418 ( а. с.  б).

Від шлюбу мають неповнолітню дитину - доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1(а.с. 5),  яка після розірвання шлюбу буде проживати,  за згодою сторін біля матері.

Сторони не підтримують шлюбних відносин,  втратили почуття поваги один до одного,  подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу неможливе. Позивач не бажає продовжувати спільне подружнє життя з відповідачем,  шлюб існує формально.

Встановленим фактам відповідають правовідносини,  що регулюються Сімейним кодексом України.

Згідно ч.2 cm. 104,  ч.3 cm. 105 СК України шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду,  відповідно до cm. ПО цього Кодексу.

 

Відповідно до ч.2 cm. 112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу,  якщо буде встановлено,  що подальше спільне життя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них,  інтересам їх дітей,  що мають істотне значення.

Суд прийшов до висновку,  що шлюб сторін слід припинити його розірванням.

Відповідно до ч.2 cm. 114 СК України,  шлюб припиняється у день набрання чинності рішенням суду про розірвання шлюбу.

Витрати по реєстрації розірвання шлюбу слід покласти на позивача.

На підставі викладеного,  керуючись cm.cm.104 ч.2,  105 ч.2,  110,  111,  112,  114 ч.2 Сімейного кодексу України,   ст.  ст.  10,  11,  60,  88,  130,  214- 215 ЦПК України,  суд -

 

вирішив:

 

Позов задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрований 20 грудня 2003 року у міському відділі реєстрації актів громадського стану,  актовий запис №3418 -розірвати.

При реєстрації розірвання шлюбу стягнути на користь держави з ОСОБА_1 державне мито в розмірі 17 (сімнадцять) грн.,  аОСОБА_2від сплати державного мита звільнити.

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Вінницької області протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження,  яку може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація