Справа № 2-1246/2007 p.
УХВАЛА
Іменем України
про закриття провадження в справі у зв'язку з визнанням мирової угоди
13 червня 2007 року Ірпінський міський суд Київської області в складі:
головуючого судді Кашперської Т.Ц.,
при секретарі 303уля Я.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Ірпінського міського суду Київської області справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, -
встановив:
В травні 2007 року позивачі звернулися до суду із позовом про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, просили стягнути з відповідача на свою користь 12 000 грн.
Позивач ОСОБА_2 направила до суду заяву про відмову від заявленого нею позову, позивач ОСОБА_1 та відповідач ОСОБА_3 в судовому засіданні зробили спільну заяву і надали суду укладену та підписану мирову угоду з метою врегулювання спору на основі взаємних поступок. Зазначена спільна заява із мировою угодою приєднані до справи.
Сторонам роз'яснені наслідки такого рішення та закриття провадження у справі, що передбачені ст. 206 ЦПК України.
Відповідно до ч.4 ст. 130 ЦПК України в разі укладення сторонами мирової угоди суд постановляє ухвалу про закриття провадження в справі.
Враховуючи, що мирова угода, укладена сторонами, не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, вчинена в інтересах обох сторін, суд у відповідності до ст, . 175, п.4 ч.1 ст. 205 ЦПК України ухвалою закриває провадження у справі.
Керуючись ст. ст. 130, 174, 175, ст. ст. 205, 206 ЦПК України, суд, -
ухвалив:
Прийняти відмову ОСОБА_2 від заявленого позову про відшкодування матеріальної та моральної шкоди.
Визнати мирову угоду, укладену між ОСОБА_1 та ОСОБА_3, за якою:
1. ОСОБА_1 згоден отримати від ОСОБА_3 для відшкодування заподіяної йому матеріальної та моральної шкоди 7000 (сім тисяч) гривень, із яких 5000 (п'ять тисяч) гривень отримує в день визнання судом мирової угоди, а 2000 (дві тисячі) гривень - до 13.08.2007 року.
2
2. ОСОБА_3 згоден сплатити ОСОБА_1 для відшкодування заподіяної йому матеріальної та моральної шкоди в результаті дорожньо-транспортної пригоди 24.04.2006 р. 7000 (сім тисяч) гривень, із яких 5000 (п'ять тисяч) гривень сплачує при підписанні мирової угоди, а 2000 (дві тисячі) гривень -до 13.08.2007 року.
3. ОСОБА_3 сплачує ОСОБА_1 5000 (п'ять тисяч) гривень 13.06.2007 року.
4. ОСОБА_1 при отриманні від ОСОБА_3 відповідної суми видає розписку про отримання ним відповідної суми, копія якої додається до матеріалів цивільної справи.
5. ОСОБА_3 зобов'язується передати 2000 (дві тисячі) гривень ОСОБА_1 особисто, який при отриманні суми повинен видати розписку.
Провадження в справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди закрити.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Київської області через Іртиський міський суд Київської області шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції, або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст. 294 ЦПК України, ухвала суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя Т.Ц.Кашперська