Судове рішення #16327197

       

Справа № 2-а-3194/11

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 травня 2011 року

Суддя Рівненського міського суду Рівненської області Ореховська К.Е.

розглянувши у порядку скороченого провадження справу за адміністративним позовом   ОСОБА_1   до  Управління Пенсійного фонду України в м. Рівне  про визнання дій протиправними та зобов'язання здійснити перерахунок пенсії по інвалідності та додаткової пенсії за шкоду заподіяну здоров'ю,

ВСТАНОВИВ:

        31.03.2011 року  ОСОБА_1  звернувся  до суду з позовною заявою до  Управління Пенсійного фонду України в м. Рівне  про визнання протиправним дій та рішень, зобов’язати УПФ в м.Рівне  зробити перерахунок та виплатити позивачу пенсію в розмірі   8   мінімальних пенсій за віком та додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю в  розмірі  75  % мінімальної пенсії, виходячи виключно із законодавчо встановлених розмірів мінімальної  пенсії за віком із врахування виплачених сум за періоди з 2010  року по  2011 рік  .

        Ухвалою суду від 04.04.2011 року відкрито провадження по справі у порядку скороченого провадження в межах строку позовної давності звернення до суду із адміністративним позовом, а саме із  30.09.2010   року по  дату набрання постановою суду законної сили  , а в іншій частині –залишено без розгляду.   Копія ухвали про відкриття скороченого провадження та копія позову направлена судом відповідачу з наданням строку для  письмових заперечень на позов або заяви про визнання позову.

          У встановлений  строк від відповідача надійшли до суду заперечення в яких відповідач просить суд відмовити в задоволенні позовних вимог.   

         Суд, визнав наявні матеріали достатніми для прийняття судового рішення в порядку скороченого  провадження та ухвалення постанови відповідно до ч. 6 ст. 183-2 КАС України.   

          Суд, дослідивши матеріали справи, керуючись ст. 64 Конституції України, ст.ст, ст..ст. 50,54 Закону України «Про статус і соціальний  захист громадян, які постраждали  внаслідок  Чорнобильської катастрофи»від 28.02.1991 року ( в редакції ст..  згідноЗУ №230/9606.06.96р.)  ст.ст. 6-14, 18, 71, 94, ч. 2 ст. 99, ст. 183-2, абз.2 ч.1 ст.256 Кодексу адміністративного судочинства України, -  

                                                                        ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов  ОСОБА_1   до  Управління Пенсійного фонду України в м. Рівне   про визнання дій протиправними та зобов'язання здійснити перерахунок пенсії по інвалідності та додаткової пенсії за шкоду заподіяну здоров'ю, в межах строку звернення до суду, задовольнити.

            Визнати протиправною відмову   Управління Пенсійного фонду України в м. Рівне  в перерахунку державної та додаткової пенсії  ОСОБА_1  у відповідності за ст.. 50,54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали  внаслідок Чорнобильської катастрофи»як інваліду  - чорнобильцю  III   групи .

            Зобов'язати  Управління Пенсійного фонду України в м. Рівне  здійснити перерахунок та виплату  державної та додаткової пенсії  ОСОБА_1  у відповідності за ст.ст. 50,54,67 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали  внаслідок Чорнобильської катастрофи»як інваліду  - чорнобильцю  I  групи, з розрахунку  8  мінімальних пенсій за віком та додаткової пенсії в розмірі  75 % мінімальної пенсії за віком, виходячи виключно із законодавчо встановлених розмірів мінімальної пенсії за віком, з урахуванням проведених раніше виплат,  за період з   30.09.2010 року по дату набраня постановою суду законної сили .        

Постанова суду винесена в порядку скороченого провадження підлягає негайному виконанню.         

Постанова за результатами скороченого провадження може бути оскаржена сторонами в апеляційному порядку до Житомирського апеляційного адміністративного суду на протязі  10-ти днів з моменту отримання копії постанови. 

Строк для подання апеляційної скарги стороною або іншою особою, яка брала участь у справі, обчислюється з моменту отримання копії постанови.

Суддя Рівненського міського суду:                                   Ореховська К.Е.       


  • Номер:
  • Опис: поновлення пропущеного строку для звернення до суду та стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-3194/11
  • Суд: Суворовський районний суд м. Одеси
  • Суддя: Ореховська Кристина Едуардівна
  • Результати справи: заяву задоволено частково
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 11.03.2011
  • Дата етапу: 11.04.2011
  • Номер: 2-а/408/153/12
  • Опис: ПРО ПЕРЕРАХУНОК ТА ВИПЛАТУ ЩОМІСЯЧНОЇ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ ВІЙНИ
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-3194/11
  • Суд: Металургійний районний суд міста Кривого Рогу
  • Суддя: Ореховська Кристина Едуардівна
  • Результати справи: Винесено ухвалу про залишення ухвали (постанови) першої інстанції без змін, а апеляції - без задоволення
  • Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 29.08.2011
  • Дата етапу: 26.07.2013
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація