Справа № 3-1102/2008/
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
31 січня 2008 року суддя Центрально-Міського районного суду м. Макіївки Донецької області Мироненко В.В. розглянувши матеріали, що надійшли від МРВ ДАІ УМВС України Донецької області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Макіївки Донецької області, громадянина України, не працюючого, проживаючого : АДРЕСА_1
за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 121 ч. 1 КпАП України, -
в с т а н о в и в:
20.01.2008 року о 05 год. 40 хв., ОСОБА_1, рухаючись по вул.Леніна напроти магазина “Обжора” у м.Макіївці в порушення вимог п. 32.1 Правил дорожнього руху України, керуючи транспортним засобом марки ВАЗ 21013, номерний знак НОМЕР_1, на якому встановлено газове обладнання без узгодження з ДАІ.
Правопорушник до суду не з'явився по невідомим суду причинам. Про день та час розгляду справи був повідомлений своєчасно. З пояснень в протоколі вбачається, що факт правопорушення визнав.
Згідно протоколу від 20.01.2008р. підтверджується обставини, місце та час вчинення правопорушення./а.с.1/
Оцінивши матеріали справи, вважаю факт вчинення правопорушення, передбаченого ст. 121 ч. 1 КпАП України, доведеним, а тому правопорушник підлягає притягненню до адміністративної відповідальності.
При призначенні міри адміністративного стягнення суддя враховує характер вчинення правопорушення та особу правопорушника, і вважає за необхідне піддати ОСОБА_1 адміністративному стягненню у виді штрафу на користь держави.
На підставі викладеного, керуючись ст. 121 ч. 1, 283 - 284 КпАП України, -
п о с т а н о в и в:
ОСОБА_1 піддати адміністративному стягненню у виді штрафу на користь держави у розмірі 34 грн.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя В.В.Мироненко