справа №2-2764/2007р. копія
УХВАЛА
ІМ'ЯМ УКРАЇНИ
18 червня 2007 року Харцизький міський суд Донецької області в складі:
судді - Носовської Л.О.
при секретарі - Недікової О.О.,
розглянувши у попередньому судовому засіданні в м. Харцизьку цивільну справу за позовом ВАТ з газопостачання та газифікації „Донецькоблгаз"в особі Харцизького управління з газопостачання та газифікації до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення заборгованості, -
ВСТАНОВИВ:
У червні 2007 року позивач звернувся до відповідачів з позовом про стягнення заборгованості за послуги з газопостачання у розмірі 141, 29 грн.
В попередньому судовому засіданні позивач просить закрити провадження у справі, оскільки відмовляється від позову у зв'язку із вирішенням спору.
Згідно п.3 ч.1 ст. 205 ЦПК України суд ухвалою закриває провадження по справі, якщо позивач відмовився від позову, і відмова прийнята судом.
Суд вважає за можливе прийняти відмову від позову, оскільки це не суперечить закону, не порушує права та інтереси інших осіб.
Наслідки закриття провадження у справі роз'яснені.
На підставі викладеного, керуючись ст. 174, 205 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Прийняти відмову від позову ВАТ з газопостачання та газифікації „Донецькоблгаз"в особі Харцизького управління з газопостачання та газифікації .
Закрити провадження у цивільній справі за позовом ВАТ з газопостачання та газифікації „Донецькоблгаз"в особі Харцизького управління з газопостачання та газифікації до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення заборгованості.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецької області через Харцизький міський суд.
Заява про оскарження ухвали може бути подана протягом 5 днів з дня проголошення ухвали, а апеляційна скарга - протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження або протягом 5 днів з дня проголошення ухвали без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження.