- заявник: Цеков Євген Олександрович
- заінтересована особа: Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Новокодацькому і Чечелівському районах у місті Дніпрі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса)
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
08.11.2024 Єдиний унікальний номер 205/13791/24
.
Номер провадження: 2-во/205/103/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 листопада 2024 року м. Дніпро
Ленінський районний суд м. Дніпропетровська у складі:
головуючого судді Мовчан Д.В.
при секретарі Волкобоєвої О.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дніпрі заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у п. 2 та п. 4 резолютивної частини рішення Ленінського районного суду м. Дніпропетровська від 25 жовтня 2024 року по цивільній справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Новокодацькому та Чечеловському районах у місті Дніпрі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), про встановлення факту смерті на тимчасово окупованій території України,-
ВСТАНОВИВ:
06 листопада 2024 року заявник ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про виправлення описки у п. 2 та п. 4 резолютивної частини рішення Ленінського районного суду м. Дніпропетровська від 25 жовтня 2024 року по цивільній справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Новокодацькому та Чечеловському районах у місті Дніпрі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), про встановлення факту смерті на тимчасово окупованій території України.
У судове засідання сторони не з`явились, про дату і час розгляду заяви в суді сповіщались належним чином, причину свого нез`явлення до суду не повідомили. В силу ст.269 ЦПК України нез`явлення сторін не перешкоджає розглядові питання про внесення описок.
Згідно вимог ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені в судовому рішенні описки або арифметичні помилки.
Суд, вивчивши матеріали справи, встановивши наявність описки по тексту рішення суду та у п.2 та п. 4 резолютивної частини рішення Ленінського районного суду м. Дніпропетровська від 25 жовтня 2024 року, вважає за необхідне внести виправлення по тексту рішення суду та у п. 2 та п. 4 резолютивної частини рішення Ленінського районного суду м. Дніпропетровська від 25 жовтня 2024 року, по цивільній справі за вищевказаною заявою.
На підставі ст.269 ЦПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
1. Заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у п. 2 та п. 4 резолютивної частини рішення Ленінського районного суду м. Дніпропетровська від 25 жовтня 2024 року по цивільній справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Новокодацькому та Чечеловському районах у місті Дніпрі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), про встановлення факту смерті на тимчасово окупованій території України – задовольнити.
2.Внести виправлення у п. 2 резолютивної частини рішення Ленінського районного суду м. Дніпропетровська від 25 жовтня 2024 року по цивільній справі № 205/13791/24 (2о/205/331/24) за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Новокодацькому та Чечеловському районах у місті Дніпрі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), про встановлення факту смерті на тимчасово окупованій території України, виклавши його в наступній редакції: «2. Встановити факт смерті ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянки України, уродженки смт Михайлівка Михайлівського району Запорізької області, зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_2 у смт Михайлівка Василівського району Запорізької області».
2.Внести виправлення у п. 4 резолютивної частини рішення Ленінського районного суду м. Дніпропетровська від 25 жовтня 2024 року по цивільній справі № 205/13791/24 (2о/205/331/24) за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Новокодацькому та Чечеловському районах у місті Дніпрі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), про встановлення факту смерті на тимчасово окупованій території України, виклавши його в наступній редакції: «4. Копію судового рішення невідкладно надіслати до Відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Новокодацькому та Чечеловському районах у місті Дніпрі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) (місце знаходження: 49000, м. Дніпро, пр. Лесі Українки, буд. 67), для державної реєстрації смерті ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ».
3.Внести виправлення по тексту рішення Ленінського районного суду м. Дніпропетровська від 25 жовтня 2024 року по цивільній справі № 205/13791/24 (2о/205/331/24) за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Новокодацькому та Чечеловському районах у місті Дніпрі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), про встановлення факту смерті на тимчасово окупованій території України, виправивши з «встановлення факту смерті батька» на вірне «встановлення факту смерті матері».
Ухвала може бути оскаржена до Дніпровського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги на ухвалу протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: Д.В.Мовчан
- Номер: 2-о/205/331/24
- Опис: про встановлення факту смерті
- Тип справи: на цивільну справу (окреме провадження)
- Номер справи: 205/13791/24
- Суд: Ленінський районний суд м. Дніпропетровська
- Суддя: Мовчан Д.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.10.2024
- Дата етапу: 10.10.2024
- Номер: 2-о/205/331/24
- Опис: про встановлення факту смерті
- Тип справи: на цивільну справу (окреме провадження)
- Номер справи: 205/13791/24
- Суд: Ленінський районний суд м. Дніпропетровська
- Суддя: Мовчан Д.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.10.2024
- Дата етапу: 15.10.2024
- Номер: 2-о/205/331/24
- Опис: про встановлення факту смерті
- Тип справи: на цивільну справу (окреме провадження)
- Номер справи: 205/13791/24
- Суд: Ленінський районний суд м. Дніпропетровська
- Суддя: Мовчан Д.В.
- Результати справи: заяву задоволено повністю
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.10.2024
- Дата етапу: 25.10.2024
- Номер: 2-во/205/103/24
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 205/13791/24
- Суд: Ленінський районний суд м. Дніпропетровська
- Суддя: Мовчан Д.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 06.11.2024
- Дата етапу: 06.11.2024
- Номер: 2-во/205/103/24
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 205/13791/24
- Суд: Ленінський районний суд м. Дніпропетровська
- Суддя: Мовчан Д.В.
- Результати справи: виправлення описок та арифметичних помилок у судовому рішенні
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 06.11.2024
- Дата етапу: 08.11.2024